Zdobądź SERCA I PIENIĄDZE klientów na własny kurs online za pomocą

SEKWENCJI MAILI SPRZEDAŻOWYCH

według procesu „3 S” w 28 dni

BEZ CHAOSU I POCZUCIA WCISKANIA

NAWET JEŚLI jesteś nieśmiała i nie chcesz nachalnie wychodzić z ofertą do ludzi

NAWET JEŚLI sprzedawałaś już swój kurs online, ale Twoje wyniki Cię nie zadowoliły

NAWET JEŚLI nie masz gotowego kursu online, a jedynie sam pomysł na niego

Zdajesz sobie sprawę, że w Polsce blisko 80% działalności gospodarczych, w tym pasjobiznesów, upada w ciągu pierwszych 2 lat?

Być może do tej pory realizowałaś swoje usługi stacjonarnie, ale chcesz skalować swój biznes i wejść ze swoim biznesem w świat online.

LUB

Przygotowujesz właśnie swój kurs online, ale czujesz dużą obawę na myśl o sprzedaży.

LUB

Sprzedawałaś już swój kurs online, ale ilość zamówień sprawiła, że chciało Ci się płakać.

LUB

Pisząc maile sprzedażowe czujesz sztywność i sztuczność, myślisz o tym, że „musisz sprzedać” i to odbiera Ci entuzjazm i autentyczność.

Nie jest ważne, czy dopiero masz przed sobą sprzedaż swojego pierwszego kursu online, czy przed Tobą już kolejna sprzedaż, teraz jest właściwy czas by nauczyć się pisać empatyczne i autentyczne maile sprzedażowe, które jednocześnie będą skuteczne i przyczynią się do zwiększenia ilości zamówień Twojego kursu.

A teraz po prostu nie stać Cię na to, abyś została w tym samym miejscu.

Zdobywając tę umiejętność, nie dołączysz do klubu tych osób (80%), którym się nie uda. Będziesz mogła realizować dalej swoją pasję, bo będziesz miała dobre wynagrodzenie i stworzysz sobie własną, ciepłą i bezpieczną pasjoposadkę dzięki sprzedaży kursów online.

Nie wystarczy stworzyć świetny kurs online, aby ludzie go kupili.

Nie wystarczy pisać SPONTANICZNIE maili sprzedażowych o godz. 2 w nocy, by cieszyć się świetnymi zyskami ze sprzedaży kursu online

5 SZALENIE WAŻNYCH POWODÓW

DLACZEGO TO WŁAŚNIE TERAZ JEST NAJLEPSZY CZAS, ABY NAPISAĆ SEKWENCJĘ MAILI SPRZEDAŻOWYCH, DZIĘKI KTÓRYM ZDOBĘDZIESZ SERCA I PIENIĄDZE KLIENTÓW.

Klienci potrzebują tego, co oferujesz; chcą poznać Twoją ofertę i rozwiązanie, bo chcą je kupić, dlatego TERAZ jest najlepszy czas, aby to zrobić.

Nieważne, czy dopiero masz pomysł na kurs online, czy już działasz w biznesie online od jakiegoś czasu.

Biznes online wymusza umiejętność pisania maili sprzedażowych. Ogłoszenie światu mailem, że oto rusza Twój kurs online nie jest wystarczającą motywacją dla wielu klientów. Jeśli chcesz mieć więcej uczestników swoich kursów, potrzebujesz nauczyć się je sprzedawać i pisać maile sprzedażowe.

 

Nieważne kim jesteś

Twoi klienci potrzebują Ciebie teraz. Siedząc w swoim kącie nie zostaniesz zauważona, dostrzeżona. Oni czekają na Ciebie jak na najbardziej spodziewanego gościa, bo to Ty masz to coś dla nich. Jeśli Ty nie przyjdziesz, pojawi się ktoś inny. Twoja strata.

 

Nieważne, jaka jest tematyka Twojego kursu online

Ludzie codziennie coś kupują, ale obie wiemy, że Twój kurs online nie jest pierwszą potrzebą Twojego klienta i dlatego potrzebujesz maili sprzedażowych, dzięki którym własną autentycznością zdobędziesz serca i pieniądze swoich klientów i będziesz mogła się zająć tym, co lubisz najbardziej, swoją pasją i pracą 🙂

 

 

Nieważne, jak świetna jest Twoja oferta

Ktoś ciągle wymyśla coś świetnego. Wiele osób jest dobrych w wymyślaniu pomysłów i tworzeniu oferty. Czy wszyscy ci kreatorzy dobrze zarabiają w swoich pasjobiznesach? Tak, zarabiają, ale na etatach, a swoją pasję realizują po godzinach, nawet jeśli nie mają z niej choćby grosza, bo nie wiedzą, jak sprzedawać empatycznie i w zgodzie z sobą.

 

Nieważne, że nie wierzysz, że możesz świetnie sprzedawać

Ja też nie wierzyłam – do czasu gdy miałam już zamknąć swój biznes i wracać na etat. Brzydziłam się sprzedaży, utożsamiałam ją z czymś nieczystym, niefajnym, a na hasło „sprzedaż” w mojej wyobraźni wyskakiwał facet w garniturze z czarną teczką i szerokim uśmiechem. Prawda jest jednak taka, że nie umiałam sprzedawać w zgodzie ze sobą, bez zmuszania i zaciśniętego gardła. Dlatego na bazie tradycyjnej sprzedaży wykreowałam model sprzedaży empatycznej, w której nie ma żadnej manipulacji, taktyk i ciosów poniżej pasa, jest za to wielu klientów i można świetnie zarabiać na tym, co się kocha.

Wiem, co sobie teraz myślisz …. Znam ten strach i to uczucie na myśl o wyjściu w szeroki świat z własną ofertą i jej sprzedażą – prawdziwy koszmar!

MYŚLI, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE SERCE SIĘ ZATRZYMUJE, RODZI SIĘ NIEPEWNOŚĆ, A STRACH ŚCISKA GARDŁO

PASJOBIZNESMENKOM, KTÓRE PRÓBUJĄ SPRZEDAWAĆ SWÓJ KURS ONLINE

Zabijająca Twoje przychody myśl #1: „Nie chcę przeszkadzać innym i sprawiać, że będą czuli się nieswojo”. „A co, jeśli wyśmieją mnie i moją ofertę?”. „Sprzedaż to wciskanie”.

Zabijająca Twoje przychody myśl #2: „Maile sprzedażowe wydają się być sztuczne, kiedy piszę normalny newsletter, listy wydają się takie lekkie, ale kiedy mam sprzedać, pojawia się opór i lekkość znika”.

Zabijająca Twoje przychody myśl #3: „Wszystkie pasjobiznesmenki, które świetnie zarabiają, miały pieniądze na zainwestowanie w drogie programy i kursy online za granicą. Ja nie mam na koncie takich pieniędzy oraz nie mam takiego tupetu”.

Zabijająca Twoje przychody myśl #4: „Dobra, zamknę oczy i wyślę ten list, ale pewnie masa osób się wypisze z mojego newslettera”.

Zabijająca Twoje przychody myśl #5: „Wyślę tylko normalny list moim czytelniczkom i napiszę, że już można kupić mój kurs, przecież nie będę spamować, zależy mi na relacjach”.

Powiem Ci w sekrecie, że to nie Twoja wina, że masz tego typu i podobne myśli!

Żyjemy w społeczeństwie, w którym pewne życiowe prawdy – mocno zakorzenione – budują w nas konkretne skojarzenia. I nie można tych myśli bagatelizować i przestać słuchać różnych doradców.  Nie można zacisnąć zębów i robić swoje, bo wtedy nie poczujesz się spójna i autentyczna, a jeśli tak się nie poczujesz, to nawet wtedy, kiedy Twoje finansowe aspiracje zostaną zrealizowane, okupisz je ciężką pracą i poczuciem, że robisz coś wbrew sobie, przeciwko sobie.

Marketingowcy będą kazać Ci tworzyć skomplikowane tunele sprzedaży, dotarcia i pozyskiwania klientów. I co z tego, że je zrobisz jeśli nadal będziesz czuła się nie w porządku, a Twoi klienci „wyczuwają” Twój stan emocjonalny, Ty sama wiesz, jak się czujesz, a to finalnie przekłada się na Twoje wyniki finansowe i podejście do pieniędzy i sprzedaży.

Pasję można sprzedać w zgodzie z sobą i swoimi wartościami, w innym wypadku nic z tego nie wyjdzie na dłuższą metę, a Ty wciąż będziesz musiała poszukiwać cudownych recept u kolejnych marketerów i wciąż, i wciąż zostawiać u nich pieniądze i właśnie na tym im zależy!

DLACZEGO AKURAT JA MOGĘ CI POMÓC

Nazywam się Justyna Kwiatkowska i pomagam pasjobiznesmenkom generować coraz wyższe dochody bez poczucia wstydu.

Matka dwóch, żona jednego.

Uwielbiam wędrować, eksperymentować w kuchni, uczyć się i jestem pozytywnie uzależniona od swojej pracy – bo ją uwielbiam.

Swój pierwszy kurs online sprzedałam w 2015 roku i od tamtej pory zajmuję się tylko tym i teraz uwielbiam sprzedaż (ale tylko empatyczną) chociaż czasem bywa stresująca 😉 ale nie zawsze tak było.

Swój pierwszy kurs sprzedałam jednym mailem, kupiło go 20 osób, więcej maili nie wysłałam bo bałam się, że moi czytelnicy mnie znienawidzą.

To było 3 lata i setki klientów na moje kursy online temu oraz kilkaset tysięcy polskich złotych temu i teraz chętnie Tobie pomogę.

Twoje życie i Twój pasjobiznes mogą przeżyć gruntowną transformację, na dobre!

Tak to może wyglądać u Ciebie: opracowana strategicznie i empatycznie sekwencja maili sprzedażowych, które odzwierciedlają Twój własny styl, są lekkie w odczycie i zdobywają serca Twoich klientów, którzy chętnie Ci płacą za Twój kurs online

Tak to może wyglądać u Ciebie: Potrafisz pisać dobre maile sprzedażowe, które działają na Twoją korzyść (nie tylko) finansową przy każdym kolejnym launchu.

Tak to może wyglądać u Ciebie: Wieczorem wysyłasz list sprzedażowy, budzisz się rano i czujesz dziką radość i dumę bo widzisz kolejne nowe zamówienia w swoim sklepie

Tak to może wyglądać u Ciebie: Wiesz dokładnie kiedy i jaki mail wysłać, a Twoim działaniom towarzyszy jasność i spokój.

Tak to może wyglądać u Ciebie: Autentyczna pasjobiznesmenka z gronem lojalnych i płacących klientów, której przychody ze sprzedaży są coraz wyższe i wyższe.

Tak to może wyglądać u Ciebie: Wyjeżdżasz na wakacje 2 razy w roku ze spokojem i przyjemnością, nie martwiąc się o brak sprzedaży bo wiesz, że zawsze znajdziesz klientów, a ci, których masz obecnie z tęsknotą na Ciebie czekają.

Tak to może wyglądać u Ciebie: Masz czas na to, co kochasz robić, na swoją pasję, na swoje dzieci, żyjesz w równowadze pomiędzy pracą a życiem osobistym i świetnie zarabiasz na kursach online.

Dzieli Cię jedynie 28 dni od tego, abyś miała napisaną strategicznie i z dużą dozą empatii sekwencję maili sprzedażowych, dzięki której zdobędziesz autentycznie serca nowych klientów na swój kurs online.

WIĘCEJ KORZYŚCI, PRZYCHODÓW, WOLNOŚCI I ŁATWOŚCI W SPRZEDAŻY KURSÓW LUB PROGRAMÓW REALIZOWANYCH ONLINE.

TYDZIEŃ PIERWSZY: MAILE SPRZEDAŻOWE: PLAN I FUNDAMENTY


Poznasz skuteczne narzędzie na doprecyzowanie własnej grupy docelowej: Dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy bo Twoje maile sprzedażowe będą precyzyjnie trafiały w punkt.

Spojrzysz oczami klienta na swój produkt: Dzięki czemu unikniesz pomyłek komunikacyjnych, które zabijają sprzedaż i sprawisz, że więcej osób będzie chciało kupić Twój kurs.

TYDZIEŃ DRUGI: AUTENTYCZNA SEKWENCJA MAILI

Poznasz 3 rodzaje maili sprzedażowych: Dzięki czemu będziesz wiedziała co konkretnie pisać w danym mailu i dlaczego.

Stworzysz całą sekwencję mail sprzedażowych: Dzięki czemu launch Twojego kursu będzie przebiegał spokojniej i nie będziesz musiała pisać maila na rano o 2 w nocy.

Poznasz znakomity i autorski sposób na tytułowanie maili sprzedażowych: Dzięki czemu otwieralność tych maili będzie dobra i sprawisz, że bardzo mało osób wypisze się z mailingu i newslettera.

TYDZIEŃ TRZECI: PROCES WYSYŁKI MAILI SPRZEDAŻOWYCH

Opracujesz strategię wysyłki maili sprzedażowych. Dzięki czemu będziesz wiedziała dokładnie KIEDY i KTÓRY mail wysłać w danym momencie, co da Ci jasność i pewność, która jest nieoceniona podczas launchu kursu.

Wszystkie maile zaplanujesz w harmonogramie launchu, który będziesz mogła wykorzystywać wielokrotnie

Wszystkie lekcje kursu i nagrania warsztatów są umieszczone na platformie online, do której masz dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Materiały w formie audio i ćwiczeń PDF są do pobrania na Twój komputer i możesz z nich korzystać kiedy chcesz i jak chcesz. Dodatkowo spotykamy się w naszej tajnej grupie na Facebooku, w której otrzymasz moje wsparcie i odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie tylko będziesz miała, związane z tematem programu i jego modułami. Warsztat online startuje 16 października 2017 roku.

MAM JESZCZE BONUSY!!!

BONUS: STWÓRZ STRATEGIĘ PROMOCJI I SPRZEDAŻY KURSU ONLINE W 30 MINUT

Pokażę Ci jak w 30 minut stworzyć całą strategię promocji i sprzedaży kursu online. Dzięki temu treningowi zaoszczędzisz mnóstwo czasu i unikniesz stresu związanych z wymyślaniem i osadzaniem w czasie strategii.

 

 

 

BONUS: ANATOMIA PRZEKONUJĄCEJ STRONY Z OFERTĄ

 

Pokażę Ci co konkretnie i w jaki sposób ma być opisane na Twojej stronie lanfing page – byś miała przekonywującą stronę z ofertą.

BONUS: JAK OBNIŻYĆ LICZBĘ OSÓB WYPISUJĄCYCH SIĘ Z TWOJEGO NEWSLETTER

Pokażę Ci jak pisać newsletter, anagżować odbiorców i przeciwdziałać wypisywaniu się tych, na których właśnie Ci zależy by stali się Twoimi klientami

SPOKOJNY PORANEK, NOWE ZAMÓWIENIA, RADOSNA TY

Wyobraź sobie, że jest wczesny i rześki poranek, popijasz kawę i zaglądasz w swój kalendarz bo Twoje dziecko jest już w przedszkolu. Na dziś masz zaplanowane napisać nowy post na blogu oraz spotykasz się ze swoimi dziewczynami z grupy mastermind. Nie możesz doczekać się tego spotkania, bo chcesz im radośnie zakomunikować jak wiele osób kupiło Twój kurs online.

Zanim jednak spotkanie grupy i nowy post wchodzisz na swoją pocztę, a tam widzisz tytuły nowych maili: „Nowe zamówienie klienta #…”, czujesz dumę i chce Ci się skakać ze szczęścia pod sufit.

Wreszcie to zrobiłaś, wreszcie zarabiasz dobre pieniądze, lepsze niż na etacie, dożyłaś tej chwili – te zdania trafiają do Twojej głowy, wyprostowujesz kręgosłup i czujesz dumę.

Popołudniu, kiedy dzieci i mąż już są w domu, siadasz przy stole w salonie, patrzysz mężowi w oczy i z uśmiechem pytasz  „Zgadnij, ile osób kupiło już mój kurs”. Mówisz mu tę liczbę, a on uśmiecha się radośnie i przytula Cię mocno mówiąc „Kochanie, gratuluję”.

A wieczorem wchodzisz na swoje konto by zrobić kilka przelewów i czujesz dumę i satysfakcję na widok kwoty, którą widzisz na swoim koncie, i następnie w kalendarzu zaznaczasz datę sprzedaży kolejngo kursu, którą poprowadzisz za 5 tygodni od dziś, bo potem wyjeżdżasz z rodziną w 3 tygodniową podróż, którą już jakiś czas temu umieściłaś na swojej mapie marzeń.

TO JEDYNY WARSZTAT ONLINE NA RYNKU, PODCZAS KTÓREGO NAUCZYSZ SIĘ PISAĆ SKUTECZNE MAILE SPRZEDAŻOWE DO SWOJEGO KURSU ONLINE W ATMOSFERZE AUTENTYCZNOŚCI I EMPATII BEZ CIENIA NACHALNOŚCI

Dostęp do lekcji video, każdego tygodnia uwalniane są kolejne materiały

Trzy sesje mentoringowe + coaching grupowy NA ŻYWO + ich nagrania (z omówieniem maili sprzedażowych uczestniczek)

i

Dostęp do wszystkich prezentacji, zeszytów ćwiczeń, plików PDF, które możesz pobrać

w

Dostęp do ekskluzywnej społeczności na Facebooku, w której znajdziesz wsparcie, potencjalne partnerki biznesowe, klientki inne pasjobiznesmenki oraz odpowiedzi, podpowiedzi i mnóstwo inspiracji

Dostęp do wszystkich materiałów przez 12 miesięcy

STARTUJEMY 19 kwietnia 2018

Chcesz pisać świetne maile sprzedażowe i zdobywać serca i pieniądze klientów?

A JEŚLI BĘDZIESZ NIEZADOWOLONA?

DAJĘ CI 7 – DNIOWĄ GWARANCJĘ ZWROTU PIENIĘDZY

JESTEM PEWNA WARTOŚCI, KTÓRĄ PRZEKAZUJĘ PODCZAS WARSZTATU

Jeśli w ciągu 7 dni trwania warsztatu będziesz aktywnie brała w nim udział, obejrzysz wszystkie nagrania, będziesz na 1 spotkaniu, wykonasz ćwiczenia i NIC nie wniesie to do Twojego biznesu – zwrócę Ci pieniądze, które zapłaciłaś za kurs.

Ważne! Bonusy będą uwolnione 28 dnia warsztatu

ZADAJESZ SOBIE TERAZ TE PYTANIA?

Pytanie. Mam za sobą sprzedaż kursów online i mam już doświadczenie w sprzedaży, czy mimo wszystko ten warsztat jest dla mnie?
Na warsztacie uczestniczki będę tworzyć własne maile sprzedażowe w ustalonej sekwencji. Jeśli pomimo doświadczenia, nadal masz kłopot z mailami sprzedażowymi i jednocześnie chcesz zwiększyć liczbę klientów na swoje kursy online to polecam Ci ten warsztat.
Pytanie. Dopiero planuję swój pierwszy kurs online, czy to nie za wcześnie dla mnie, by dołączyć do warsztatu?
Jeśli planujesz swój kurs online, to oznacza, że potrzebujesz też przygotować się do jego sprzedaży, bo chyba nie chcesz by nikt go nie kupił? Przystępując teraz do warsztatu gwarantujesz sobie przyszłych klientów na swój kurs online.
Pytanie. W jakiej formule odbywa się warsztat.
Warsztat  odbywa się w formie kursu online ze spotkaniami grupowymi realizowanymi również online.  Całość trwa dokładnie 28 dni.

Zaczynamy 16 października i tego dnia zostanie udostępniony 1 moduł warsztatu w formie video + ćwiczenia do wykonania. Twoją pracę i innych uczestniczek omówimy na sesji mentoringowej, która odbędzie się każdorazowo 7 dni od dnia uwolnienia konkretnego modułu. Pierwsza sesja odbędzie się w poniedziałek, 30 października, o godz. 11.00 i kolejne co tydzień. Sesje będą nagrywane i udostępnione uczestniczkom.

Przewiduję też 3 sesje pytań i odpowiedzi na grupie na Facebooku.

Pytanie. Jak mogę korzystać z kursu, czego potrzebuję?
Warsztat i wszystkie jego moduły, materiały, video jest zgromadzony w jednym miejscu na platformie kursowej, do której otrzymujesz dostęp (login plus hasło) zaraz po zakupie. Logować się do platformy możesz z każdego miejsca i z każdego urządzenia i jest to o wiele bardziej wygodna forma niż posiadanie wszystkiego w skrzynce mailowej. Materiały zawarte w kursie (oprócz video – zamiast możesz pobrać audio z nagrania i móc odsłuchiwać kiedy chcesz) możesz pobierać na swoje urządzenia.

Sesje mentoringowe odbywać się będą poprzez dedykowaną aplikację i dostaniesz prostą  instrukcję obsługi.

Pytanie. Jak długo mam dostęp do materiałów?
Masz 12 miesięcy od startu kursu, czyli do 15.10.2018 roku.
Pytanie. Jak otrzymam fakturę za zakup?
W trakcie realizacji zamówienia podaj swoje dane firmowe do faktury, a po zakupie faktura zostanie OD RAZU wysłana mailem do Ciebie. Będziesz mogła ją pobrać i zapisać w swoich dokumentach.
Pytanie. Czy jest gwarancja zwrotu pieniędzy?
Tak, jest 7-dniowa gwarancja jakości liczona od dnia startu warsztatu.

PASJOBIZNESMENKI, KTÓRE MI ZAUFAŁY, CZERPIĄ JUŻ SWOJE PROFITY W POSTACI SATYSFAKCJI I PIENIĘDZY

Od samego początku zachwyciło mnie to, ze skuteczne maile sprzedażowe według Justyny, pisze się na bazie wypowiedzi naszych klientów. Pomyślałam – to na pewno działa. Bo sama, jako dziennikarka, wiem, że to opowieści bohaterów tworzą przekonujące teksty. Nie pomyliłam się. Maile sprzedażowe napisane sposobem Justyny sprzedały mi komplet 10 miejsc na mój warsztat pisania skutecznych artykułów blogowych. Co więcej, mam po kursie Justyny stworzony szablon sekwencji mailu sprzedażowych, który stosuję do kolejnych sprzedaży. Modyfikuje tylko nieznacznie ich zawartość. A po 2 takich kampaniach sprzedażowych tylko 2 osoby wpisały się z listy moich subskrybentów.
Magdalena Białecka

www.magdalenabialecka.pl

Kurs Justyny dał mi kopa żeby na poważnie zająć się budowaniem listy mailingowej. Wysyłam cotygodniowe newslettery i uczę się empatycznej komunikacji z moją społecznością. Podczas kursu zrobiłam wreszcie długo odkładane pogłębione wywiady z moją grupą docelową. Teraz mam gotowe zdania do wykorzystania podczas kampanii sprzedażowych, które planuję. Justyna otworzyła mi też oczy na to, jak podtrzymywać zainteresowaniem newsletterem i angażować odbiorców i odbiorczynie. Gdyby nie ona, pewnie długo jeszcze nie miałabym sekwencji powitalnej dla nowych osób na liście.

Anka Grzywacz

www.ankagrzywacz.pl

Kurs doprowadził do tego, że zaczęłam rozmawiać z moimi klientami, zamiast do nich mówić. Poznajemy się wzajemnie. Dzięki temu mój klient ma do mnie zaufanie, by pozwolić sobie pomóc, a ja sama dowiaduję się wprost od niego jak mogę mu pomóc. To ważne, gdy prowadząc biznes online, nie widzimy się najczęściej wzajemnie. Sprzedaż nagle zaczyna być przyjemna.

Sam kurs uświadomił mi także zbyt szeroką grupę docelową do jakiej chciałam dotrzeć, miał więc dla mnie podwójną wartość.
To, że miał formę warsztatu podczas którego wymieniałyśmy się spostrzeżeniami podkręciło wszystko mocniej. Każda z nas miała wsparcie także w postaci świeżego spojrzenia innych uczestniczek.
Ewa Majrzyk Hes

www.metodabonzai.eu

Przed mentoringiem u Justyny myślałam, że znam swoje klientki, że są takie jak ja, nic bardziej mylnego. Pewnie w jakimś stopniu są do mnie podobne, ale nie w 100%. Poznałam je bardziej.

Justyna jest konkretna i to mi się w pracy z nią podoba. Działa szybko i skutecznie. Mówi, że nie daje kopniaków do działania, ale już samo pokazanie, co mam zrobić jest dla mnie takim kopniakiem i chce mi się to robić, bo wtedy nie jest to trudne.

Plusem mentoringu były spotkania online, bo mogłam uczestniczyć w nich z każdego miejsca,  w którym aktualnie przebywałam, grupa na fb i również obecność tam Justyny dawały wsparcie.

Moja wiedza o sprzedaży była początkująca, dlatego warto uczyć się od najlepszych, ja wybrałam Justynę. Znaczenie miało też to, iż Justyna również działa online i to skutecznie. Uczę się z dalej… z Justyną. Dziękuję 🙂

Fakty – wyniki z dwóch miesięcy pracy 🙂

1.       Liczba subskrybentek Newslettera – wzrosła 4-krotnie

2.       Powstał ebook, którego sprzedaż wynosi kilkadziesiąt sztuk

3.       Sprzedaż programu online – w ciągu 2dni sprzedałam więcej niż w pierwszej
edycji mojego programu 🙂

4.       Poprawiona strona www

Alicja Firlej

www.otworzsienamilosc.pl

Posłuchaj opinii Marty Drogi, która współpracowała ze mną przy sprzedaży swojego pierwszego kursu online „Królowe Języka”

Wcześniej, Marta prowadzila tradycyjny biznes stacjonarny i uczyła języka angielskiego.

<iframe src="https://player.vimeo.com/video/237726956" width="640" height="355" frameborder="0" webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

TO TWÓJ CZAS

Dostęp do warsztatu online

spotkania na żywo, nagrania, video, sesje pytań i odpowiedzi

Społeczność w zamkniętej grupie na Facebooku

kobiet podobnych do Ciebie
w

Sesje pytań i odpowiedzi na żądanie

Oprócz codziennego wsparcia na grupie, w razie potrzeby organizować będę sesje w formie transmisji LIVE na grupie

Do końca przedsprzedaży zostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

LUB DO WYCZERPANIA MIEJSC

Jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości napisz

do mnie: pytania@zadbanafinansowo.pl