Zaznacz stronę

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów

Upgrade pakietu Basic do PRO Masterclass

Udział w 3 masterclass z Justyną Kwiatkowską.

  • 1. Jak sprzedawać empatycznie podczas webinaru czy FB Live. Plus sesja pytań i odpowiedzi. Masterclass 1 odbędzie się we wtorek, 28 kwietnia, o godz. 11:00. Będzie nagrywane.
  • 2. Jak pisać empatyczne mejle sprzedażowe, aby jak najwięcej idealnych klientow kupiło Twój produkt on-line. Plus sesja pytań i odpowiedzi. Masterclass 2 odbędzie się w czwartek, 30 kwietnia, o godz. 11:00. Będzie nagrywane.
  • 3. Audyt stron z ofertą uczestników Masterclass na żywo. Wskażę mocne i słaby strony opisów oferty. Indywidualnie. Masterclass 3 odbędzie się w czwartek, 7 maja, o godz. 11:00. Będzie nagrywane.
Masterclass będzie trwało 60 - 90 minut. + Dostęp do 6 warsztatów online i kart pracy + Dostęp przez rok

300.00 brutto

VIP DAY: Stwórz i sprzedaj empatycznie produkt online w 21 dni

4 godzinny mentoring online z Justyną, w wybranym terminie, na temat sprzedaży Twojego produktu on-line. Udział w 3 masterclass z Justyną Kwiatkowską w maju (pomoc Justyny we wdrożeniu strategii i odpowiedzi na Twoje pytania). Przed masterclass będziesz mogła zadać swoje pytania związane z wdrażaniem strategii sprzedaży produktu online i pytać o co chcesz. Masz pewność, że otrzymasz odpowiedzi. Masterclass będzie trwało 60 - 90 minut. + Dostęp do 6 warsztatów online i kart pracy + Dostęp przez rok

Original price was: 1,200.00zł.Current price is: 997.00zł. brutto

Lekcje