Wznieś swój pasjobiznes na WYŻSZY POZIOM, używając struktury procesu zadbania finansowego

nawet jeśli jesteś coachem,

doradcą,

lub tworzysz z pasją na indywidualne zamówienie.

l

POKAŻĘ CI JAK ZAPLANOWAĆ SWOJE DZIAŁANIA Z GÓRY NA CAŁY ROK W OPARCIU O CEL FINANSOWY

abyś wiedziała na czym skupiać swoją energię by zadbać o przychody własnego pasjobiznesu + otrzymasz „ćwiczeniówkę” byś samodzielnie mogła to zrobić od razu.

SPRAWDZISZ JAK WYCENIAĆ PRAWIDŁOWO

oraz otrzymasz kalkulator do wyceny własnej usługi/produktu byś już zawsze wiedziała do jakiego minimum możesz negocjować z klientem lub sama ze sobą 😉

NAUCZYSZ SIĘ PRZYCIĄGAĆ SWOIMI KOMUNIKATAMI IDEALNYCH KLIENTÓW

którzy od razu poczują Twój magnes i podążą za twoją ofertą.

POKAŻĘ CI JAK OPISYWAĆ SWOJĄ OFERTĘ, LANDING PAGE CZY ULOTKĘ

byś zawsze wiedziała jak „prowadzić za rękę” swojego klienta” byś na końcu zobaczyła zamówienie od niego.

Zbuduj własną pewność biznesową za pomocą efektów i rezultatów w postaci zamówień od klientów

STRUKTURA ZADBANIA FINANSOWEGO

w formie 4 nagrań webinarów + spotkanie w formie webinaru na żywo i jego nagranie w dn. 20 marca o godz. 20.30.

Zaplanuj własne działania biznesowe na cały 2016 rok w oparciu o cel finansowy

otrzymasz system 9 kroków, dzięki czemu Twoje działania będą uporządkowane + pobierzesz arkusz, w którym od razu zaplanujesz swoje akcje.

DZIEŃ #1: WYCEŃ I NAZWIJ ODPOWIEDNIO SWOJĄ OFERTĘ

dowiesz się jak konkretnie wyceniać za pomocą kalkulatora, który otrzymasz oraz pokażę Ci 3 sposoby na zbudowanie zachęcenia słowem by klient chciał zapoznać się z Twoją ofertą.

DZIEŃ #2: ZACHWYĆ KLIENTÓW I SPROWOKUJ ICH DO ZAKUPU

dowiesz się jak stworzyć bezpłatny i bezkosztowy produkt, który stanie się magnesem dla Twoich klientów. Oraz pokażę Ci z jakich konkretnych elementów ma się składać opis Twojej oferty by klienci kupowali.

DZIEŃ #3:Z PEWNOŚCIĄ ROZMAWIAJ O PIENIĄDZACH

usłyszysz jak pewnie rozmawiać o pieniądzach i skąd się ta pewność bierze byś mogła z pewnością mówić swoje stawki zadbane finansowo

ZAMKNIĘTY WEBINAR TYLKO DLA WŁAŚCICIELI TEGO PAKIETU PLUS JEGO NAGRANIE

WEBINAR ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 20.03.2017 O GODZ. 20.30

I SZANSA NA TEN ZAKUP JUŻ SIĘ WIĘCEJ NIE POWTÓRZY

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dlaczego akurat ja mogę Cię tego nauczyć?

Matka dwóch, żona jednego, kobieta, pasjobizesmenka, która kilka lat temu postanowiła wywrócić swoje życie zawodowe do góry nogami, rezygnując z pracy w szklanym wieżowcu, bez możliwości otwierania okien.

Pomaga kobietom generować coraz większe przychody bez poczucia wstydu podczas programu Zadbana Finansowo.

Po roku prowadzenia własnego pasjobiznesu chciałam go rzucić, ale jednocześnie nie chciałam wracać za biurko w open space i wypełniać durne obowiązki, wtedy postanowiłam jeszcze raz przyjrzeć się temu co robię i jak robię i ta analiza pozwoliła mi odkryć swoje blokady finansowe i jednocześnie zaczęłam badać kwestię umiejętności sprzedaży bez wciskania i manipulacji.

Swoją wiedzą i doświadczeniem chcę teraz podzielić się z Tobą byś mogła bezwstydnie zarabiać.

Przeczytaj, co moje klientki mówią o współpracy ze mną

Cieszę się, że trafiłam do Pracowni Sukcesu właśnie wtedy gdy planowałam założyć swoją firmę, gdy nie miałam jeszcze sprecyzowanej grupy docelowej, dopracowanej oferty, a rozmowy o pieniądzach były dla mnie „niewygodne” i by nie robić sobie kłopotu gotowa byłam proponować klientom bardzo niskie stawki. Dzięki Justynie mam już plan działania, znam swoją grupę docelową, znam swojego klienta. Udało mi się przygotować ofertę, która odpowiada na potrzeby klienta i rozwiązuje jego problemy. Oprócz pracy nad wizją swojego pasjobiznesu bardzo lubiłam przyglądać się w jaki sposób inne uczestniczki radzą sobie z wyzwaniem, jakie mają wnioski, jakich rad Justyna im udziela. Była to świetna lekcja o biznesie. Justyna jest bardzo wspierająca. Z nią pewniej stawiam pierwsze kroki we własnym pasjobiznesie.

Małgorzata Żyburska

Fotografka i lingwistka

„Oprócz wiedzy merytorycznej, która przekroczyła moje oczekiwania zaskoczyłaś mnie swoim zaangażowaniem w nasze sprawy, nasze biznesy, nasze wątpliwości. Czułam nie tylko, że się uczę i ODKRYWAM ale przez cały czas też dobrze się bawiłam.

Efekty? Nie sądziłam, że pojawią się natychmiast…a się pojawiły 600% wzrost kupujących klientów w miesiąc. Przypadek? Nie sądzę. Teraz znam już swojego klienta i wiem gdzie go znaleźć, to wiedza nie do przecenienia.”

Martyna Cieślik

twórca