Spraw by klienci KUPOWALI od Ciebie, po dobrych stawkach i bez kręcenia nosem, używając struktury SPRZEDAŻY EMPATYCZNEJ 

nawet jeśli jesteś coachem,

doradcą,

szkoleniowcem

lub tworzysz z pasją na indywidualne zamówienie.

w

POZNASZ PROCES SPRZEDAŻY EMPATYCZNEJ

dzięki temu będziesz wiedziała jak prowadzić klienta „za rękę” od pierwszego wrażenia do zakupu i będziesz mogła to robić z zamkniętymi oczami.

ZOBACZYSZ JAK SKUTECZNIE POZYSKIWAĆ KLIENTÓW

i będziesz mogła „skopiować” ten proces, a dzięki temu rozpoznawalność Twojej marki wzrośnie, zbobędziesz wielu potencjalnych klientów, a część z nich stanie się Twoimi płacącymi klientami.

POKAŻĘ CI JAK ROZMAWIAĆ Z KLIENTAMI O PIENIĄDZACH

by kupowal od Ciebie po właściwych i niezaniżonych stawkach, byś już nie musiała opuszczać cen by zdobyc klienta.

Sprzedaż jest jak taniec towarzyski. Klient jest Twoim partnerem w tym tańcu, ale to TY PROWADZISZ!

Cała struktura sprzedaży empatycznej

opakowana w 5 webinarach

Odblokuj się na sprzedaż pasjobiznesmenko cz.1 i cz. 2

dowiesz się CO KONKRETNIE zrobić zanim zaczniesz sprzedawać, by klienci sami chcieli kupować + poznasz strukturę procesu oraz dowiesz się JAK OFEROWAĆ, obsługiwać by klienci wracali i polecali Cię dalej. 

Jak empatycznie i skutecznie pozyskiwać klientów do swojego pasjobiznesu

dowiesz się JAK pozyskałam 1000 (tysiąc) potencjalnych klientów w 3 tygodnie i dzięki temu zyskałam płacących klientów byś i Ty mogła to powtórzyć w swoim pasjobiznesie i mogła czerpać zyski.

Jak empatycznie rozmawiać o pieniądzach i podawać własne (niezaniżone) stawki

byś wiedziała co konkretnie zrobić i powiedzieć, kiedy z klientem zaczniecie rozmawiać o cenie, a klient zacznie negocjować byś mogła utrzymać dobre warunki finansowe dla siebie i zarabiać dobrze  (bez wstydu).

Jak empatycznie przedstawiać ofertę, używając języka korzyści

byś wreszcie nauczyła się je dostrzegać, nazywać i o nich mówić swoim klientom, bo klienci nie kupują suchych informacji i ta umiejętność jest Ci potrzebna by WYRÓŻNIĆ się na rynku, by klienci akurat CIEBIE wybrali, a nie konkurencję.

I ta okazja już się więcej nie powtórzy.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dlaczego akurat ja mogę Cie tego nauczyć?

Justyna Kwiatkowska. Pasjobiznesmenka, coach, mentorka, która pomaga kobietom generwać coraz większe dochody bez poczucia wstydu.

Matka dwóch, żona jednego, kobieta z ogromnym aptetytem na życie, która uwielbia zmiany i jest uzależniona od rezultatów swoich klientek. Uwielbia pomagać innym i dzielić się swoją wiedzą bo chociaż kiedyś nienawidziła sprzedaży, bo ta kojarzyła jej się z nagabywaniem, wciskaniem i manipulacją więc dodała do niej mnóstwo empatii i odwróciła cały proces, by to klienci kupowali, a nie ona sprzedawała 😉

Jeśli masz chęć, to w tym pakiecie z webinarami zobaczysz jak to można zrobić, bo dostaniesz całą strukturę.

Przeczytaj co moje klientki mówią o współpracy ze mną

Cieszę się, że trafiłam do Pracowni Sukcesu właśnie wtedy gdy planowałam założyć swoją firmę, gdy nie miałam jeszcze sprecyzowanej grupy docelowej, dopracowanej oferty, a rozmowy o pieniądzach były dla mnie „niewygodne” i by nie robić sobie kłopotu gotowa byłam proponować klientom bardzo niskie stawki. Dzięki Justynie mam już plan działania, znam swoją grupę docelową, znam swojego klienta. Udało mi się przygotować ofertę, która odpowiada na potrzeby klienta i rozwiązuje jego problemy. Oprócz pracy nad wizją swojego pasjobiznesu bardzo lubiłam przyglądać się w jaki sposób inne uczestniczki radzą sobie z wyzwaniem, jakie mają wnioski, jakich rad Justyna im udziela. Była to świetna lekcja o biznesie. Justyna jest bardzo wspierająca. Z nią pewniej stawiam pierwsze kroki we własnym pasjobiznesie.

Małgorzata Żyburska

Fotografka i lingwistka

„Oprócz wiedzy merytorycznej, która przekroczyła moje oczekiwania zaskoczyłaś mnie swoim zaangażowaniem w nasze sprawy, nasze biznesy, nasze wątpliwości. Czułam nie tylko, że się uczę i ODKRYWAM ale przez cały czas też dobrze się bawiłam.

Efekty? Nie sądziłam, że pojawią się natychmiast…a się pojawiły 600% wzrost kupujących klientów w miesiąc. Przypadek? Nie sądzę. Teraz znam już swojego klienta i wiem gdzie go znaleźć, to wiedza nie do przecenienia.”

Martyna Cieślik

twórca