ZADBANA FINANSOWO INTRO:

 

 Daj mi 3 dni, a pokażę Ci jak wznieść

swój pasjobiznes 

na wyższy poziom

 

 

DZIEŃ #1:

WYCEŃ I NAZWIJ ODPOWIEDNIO SWOJĄ OFERTĘ

27 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK), GODZ. 20.30

DZIEŃ #2:

ZACHWYĆ KLIENTÓW I SPROWOKUJ ICH DO ZAKUPU

01 MARCA (ŚRODA), GODZ. 20.30

DZIEŃ #3:

Z PEWNOŚCIĄ ROZMAWIAJ O PIENIĄDZACH

03 MARCA (PIĄTEK), GODZ. 20.30

[FM_form id="8"]

 PROWADZI JUSTYNA KWIATKOWSKA

Matka dwóch, żona jednego, kobieta, pasjobizesmenka, która kilka lat temu postanowiła wywrócić swoje życie zawodowe do góry nogami, rezygnując z pracy w szklanym wieżowcu, bez możliwości otwierania okien.

Pomaga kobietom generować coraz większe przychody bez poczucia wstydu podczas programu Zadbana Finansowo.

Po roku prowadzenia własnego pasjobiznesu chciałam go rzucić, ale jednocześnie nie chciałam wracać za biurko w open space i wypełniać durne obowiązki, wtedy postanowiłam jeszcze raz przyjrzeć się temu co robię i jak robię i ta analiza pozwoliła mi odkryć swoje blokady finansowe i jednocześnie zaczęłam badać kwestię umiejętności sprzedaży bez wciskania i manipulacji.

Swoją wiedzą i doświadczeniem chcę teraz podzielić się z Tobą byś mogła bezwstydnie zarabiać.

Do zobaczenia! Justyna Kwiatkowska

DZIĘKI TEJ SERII WEBINARÓW:

  • Zaprojektujesz odpowiednio swoją ofertę i jej cenę byś mogła z pewnością zarabiać

  • Zaczniesz ZA DARMO przyciągać odowiednich klientów, którzy gotowi będę zapłacić odpowiednią cenę dzięki temu będziesz w swojej bazie miała klientów, a nie subskrybentów

  • Dowiesz się jak z pewnością rozmawiać o pieniądzach, bezwstydnie i z klasą byś mogła podczas takich rozwój czuć pewność i spokój oraz dumę z siebie.

Co inni mówią o mnie i o mojej pracy?

„Oprócz wiedzy merytorycznej, która przekroczyła moje oczekiwania zaskoczyłaś mnie swoim zaangażowaniem w nasze sprawy, nasze biznesy, nasze wątpliwości. Czułam nie tylko, że się uczę i ODKRYWAM ale przez cały czas też dobrze się bawiłam.

Efekty? Nie sądziłam, że pojawią się natychmiast…a się pojawiły 600% wzrost kupujących klientów w miesiąc.Przypadek? Nie sądzę. Teraz znam już swojego klienta i wiem gdzie go znaleźć, to wiedza nie do przecenienia.”

Martyna Cieślik

rękodzielniczka

Cieszę się, że trafiłam do Pracowni Sukcesu właśnie wtedy gdy planowałam założyć swoją firmę, gdy nie miałam jeszcze sprecyzowanej grupy docelowej, dopracowanej oferty, a rozmowy o pieniądzach były dla mnie „niewygodne” i by nie robić sobie kłopotu gotowa byłam proponować klientom bardzo niskie stawki. Dzięki Justynie mam już plan działania, znam swoją grupę docelową, znam swojego klienta. Udało mi się przygotować ofertę, która odpowiada na potrzeby klienta i rozwiązuje jego problemy. Oprócz pracy nad wizją swojego pasjobiznesu bardzo lubiłam przyglądać się w jaki sposób inne uczestniczki radzą sobie z wyzwaniem, jakie mają wnioski, jakich rad Justyna im udziela. Była to świetna lekcja o biznesie. Justyna jest bardzo wspierająca. Z nią pewniej stawiam pierwsze kroki we własnym pasjobiznesie.

Małgorzata Żyburska

Fotografka i lingwistka

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE DO TEJ SERII 3 SPOTKAŃ,

KOLEJNEJ OKAZJI NIE BĘDZIE!

DZIEŃ #1:

WYCEŃ I NAZWIJ ODPOWIEDNIO

27 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK), GODZ. 20.30

DZIEŃ #2:

ZACHWYĆ KLIENTÓW I SPROWOKUJ ICH DO ZAKUPU

01 MARCA (ŚRODA), GODZ. 20.30

DZIEŃ #3:

Z PEWNOŚCIĄ ROZMAWIAJ O PIENIĄDZACH

03 MARCA (PIĄTEK), GODZ. 20.30

[FM_form id="8"]