Nie wiesz, ile zarobisz w 2017 roku?

Zaplanuj działania biznesowe na cały 2017 rok w oparciu o cel finansowy

NAWET JEŚLI NIE JESTEŚ DOBRA W PLANOWANIU

l

Kiedy?

19 stycznia 2017 roku

GODZ. 20.30

Gdzie?

ONLINE, LINK DO SPOTKANIA OTRZYMASZ PO ZAPISIE, MAILEM W DNIU 19.01 O GODZ. 19.30

Za ile?

BEZPŁATNIE, ALE MUSISZ ZAPISAĆ SIĘ NA WEBINAR

[FM_form id="7"]

Cześć! Nazywam się Justyna Kwiatkowska i gorąco zapraszam na spotkanie

Matka dwóch, żona jednego, kobieta, pasjobizesmenka, która kilka lat temu postanowiła wywrócić swoje życie zawodowe do góry nogami, rezygnując z pracy w szklanym wieżowcu, bez możliwości otwierania okien.

Pomaga kobietom generować coraz większe przychody bez poczucia wstydu, autorka programu online Zadbana Finansowo.

Podczas webinaru podzielę się z Tobą swoją metodą na planowanie całego roku zgodnie z celem fnansowym, który sobie stawiam. Nie wiem czy jest to najlepsza metoda, u mnie się sprawdza, a ja lubię proste rozwiązania i efektywne.

Zapisz się i sama sprawdź na swoim biznesie i pieniądzach.

Co Ci da udział w webinarze?

N

zaplanujesz i uporządkujesz własne działania

N

pożegnasz się z myślą "O Matko! Co ja mam robić" 🙂

N

zaczniesz pracować efektywniej i wcale nie dłużej, a wręcz przeciwnie

N

poczujesz spokój i chęć do realizacji planu

Co inni mówią o mnie i o mojej pracy?

„Oprócz wiedzy merytorycznej, która przekroczyła moje oczekiwania zaskoczyłaś mnie swoim zaangażowaniem w nasze sprawy, nasze biznesy, nasze wątpliwości. Czułam nie tylko, że się uczę i ODKRYWAM ale przez cały czas też dobrze się bawiłam.

Efekty? Nie sądziłam, że pojawią się natychmiast…a się pojawiły 600% wzrost kupujących klientów w miesiąc. Przypadek? Nie sądzę. Teraz znam już swojego klienta i wiem gdzie go znaleźć, to wiedza nie do przecenienia.”

Martyna Cieślik

twórca, Pan Felicjan

Cieszę się, że trafiłam do Pracowni Sukcesu właśnie wtedy gdy planowałam założyć swoją firmę, gdy nie miałam jeszcze sprecyzowanej grupy docelowej, dopracowanej oferty, a rozmowy o pieniądzach były dla mnie „niewygodne” i by nie robić sobie kłopotu gotowa byłam proponować klientom bardzo niskie stawki. Dzięki Justynie mam już plan działania, znam swoją grupę docelową, znam swojego klienta. Udało mi się przygotować ofertę, która odpowiada na potrzeby klienta i rozwiązuje jego problemy. Oprócz pracy nad wizją swojego pasjobiznesu bardzo lubiłam przyglądać się w jaki sposób inne uczestniczki radzą sobie z wyzwaniem, jakie mają wnioski, jakich rad Justyna im udziela. Była to świetna lekcja o biznesie. Justyna jest bardzo wspierająca. Z nią pewniej stawiam pierwsze kroki we własnym pasjobiznesie.

Małgorzata Żyburska

Fotografka i lingwistka

[FM_form id="7"]