Nowa edycja 2019 startuje już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

ZADBANA FINANSOWO PREZENTUJE

SPRAWDZONY I SKUTECZNY SPOSÓB NA CORAZ LEPSZE DOCHODY I OBFITOŚĆ FINANSOWĄ 

(nie tylko z własnej pasji),

przechodząc przez proces zadbania finansowego

BEZ PRACOWANIA PO 12 GODZIN DZIENNIE I POŚWIĘCANIA CZASU DLA RODZINY I DZIECI

NAWET JEŚLI zarabiasz świetnie, ale pieniądze się Ciebie nie trzymają.

NAWET JEŚLI odczuwasz ogromną satysfakcję ze swojej pracy, ale nie czujesz dumy, kiedy zaglądasz na swoje konto.

NAWET JEŚLI do tej pory nigdy nie miałaś pieniędzy w nadmiarze i uważasz, że temat pieniędzy należy do tych z kategorii krępujących.

NAWET JEŚLI  Twoja obecna relacja z pieniędzmi wygląda jak burzliwy związek, który przyprawia Cię o stres i frustrację.

NAWET JEŚLI  zarabiasz dobrze, ale chcesz więcej czerpać z obfitości i poczucia spokoju.

Czy wiesz, że niektóre uczestniczki poprzednich edycji twierdzą, że program Zadbana Finansowo powinien się nazywać Kuźnią Milionerek?

Fakt jest taki.

W Polsce pieniądze są tematem tabu, a kobiety statystycznie zarabiają mniej od mężczyzn. Czyżby obawiały się dobrze zarabiać?

Być może w Twoim domu nigdy otwarcie nie mówiło się o pieniądzach. Ojca nie było całe dnie (ciężko pracował), a mama musiała sobie radzić jak tylko umiała. Chociaż obiecałaś sobie, że u Ciebie w domu to inaczej będzie wyglądało, jednak to Twój partner jest głównym żywicielem rodziny.

a może

Chcesz zarabiać na tym co kochasz, ale widzisz tylko takie rozwiązania, przez które będziesz miała mało czasu dla swoich dzieci lub staniesz się weekendową mamą, a inne pomysły i sposoby nie chcą przyjść Ci do głowy.

a może

Pracujesz z pasją, wierzysz w swoją ofertę, a jednak nie możesz przebić pewnego finansowego (szklanego) sufitu. Wciąż „kręcisz się” wokół konkretnej kwoty przychodu lub dochodu, której nie możesz przeskoczyć by lepiej zarabiać w danym czasie.

a może

Masz problemy w mówieniu o tym, ile chcesz zarabiać. Trudno Ci rozmawiać o pieniądzach z klientami czy z potencjalnym pracodawcą bez zaniżania swoich stawek, czy schodzenia z ceny. A tak na prawdę boisz się, że kiedy podniesiesz swoje ceny, to stracisz klientów lub potencjalną pracę.

a może

Masz poczucie, że Twoja usługa lub Twój produkt jest wart o wiele więcej i czujesz, że zasługujesz na większe pieniądze, ale jednocześnie boisz się ścisku w żołądku, a nawet w gardle, w momencie kiedy klient spyta „ale co tak drogo?” bo nie wiesz jak zachować się w takiej sytuacji.

a może

Świetnie zarabiasz, ale jesteś świadoma jednego – im więcej zarabiasz, tym więcej pieniędzy wydajesz i inwestujesz, i finalnie zostaje Ci tyle pieniędzy, że nie wystarcza by wpłacić na konto oszczędnościowe.

Twoje relacje z pieniędzmi wpływają na wszelkie Twoje decyzje, na Twoją odwagę, na Twoje wybory, ale teraz możesz uzdrowić swoje relacje, uporać się z blokadami finansowymi, zmienić na trwałe przekonania, które mają negatywny wpływ na stan Twoich przychodów, oszczędności, na Twój SPOKÓJ FINANSOWY.

Pieniądze nie muszą być tematem tabu, możesz spokojnie i z entuzjazmem podchodzić do rozmów o pieniądzach, negocjacji, komunikacji ceny. Możesz dobrze zarabiać i coraz lepiej. Dzięki temu stan Twoich pieniędzy wzrasta, a Ty stajesz się coraz bardziej bogata, nie tylko w sferze mentalnej, ale i materialnej (mierzonej za pomocą stanu swojego konta, przychodów i oszczędności).

NAWET NAJLEPSZA STRATEGIA BIZNESOWA, CZY ŚWIETNA OFERTA NIE PRZYNIESIE CI NAJLEPSZYCH REZULTATÓW FINANSOWYCH – DŁUGOTERMINOWO, JEŚLI NIE MASZ DOBRYCH RELACJI Z PIENIĘDZMI

I ODNAJDUJESZ W SOBIE PEŁNO BLOKAD CZY NEGATYWNYCH PRZEKONAŃ DOTYCZĄCYCH PIENIĘDZY.

PIĘĆ ISTOTNYCH POWODÓW

DLACZEGO TO WŁAŚNE TERAZ JEST TWÓJ NAJLEPSZY CZAS, ABY POŻEGNAĆ SIĘ ZE STARYMI PRZEKONANIAMI NA TEMAT PIENIĘDZY, KTÓRE CI NIE SŁUŻĄ I USUNĄĆ INNE BLOKADY, BY NAWIĄZAĆ PRAWDZIWIE FASCYNUJĄCĄ, GŁĘBOKĄ I DOBRĄ RELACJĘ Z PIENIĘDZMI

Dobre relacje z pieniędzmi są fundamentem do mądrego zarabiania bez zapracowywania się i poświęcania czasu dla rodziny

Większość ludzi kojarzy lepsze pieniądze i dobre zarobki z tym, że trzeba więcej pracować, a naturalną konsekwencją tego przekonania jest, że w naszych przeświadczeniach ludzie bogaci to tacy, którzy nie mają dobrych relacji z rodziną i innymi ludżmi, bo poświęcają większość swojego życia – pieniądzom i ich zdobywaniu. Nie musi tak być, ani nie powinno tak być.

Nieważne, czy dopiero otwierasz swój biznes (lub masz go w planach), czy prowadzisz swoją firmę już 2 lata

Jeśli dopiero zaczynasz, masz od razu szansę na uniknięcie wielu błędnych decyzji spowodowanych nieuświadomionymi blokadami względem pieniędzy, więc realnie zaoszczędzisz i czas, i pieniądze. Jeśli jednak prowadzisz już swój biznes i nie satysfakcjonują Cię własne zarobki oraz trudno Ci je drastycznie zwiększyć to czas, by zacząć pracować nad własną mentalnością finansową, by móc przyjąć więcej pieniędzy i zacząć nimi zarządzać, byś była spokojna o swoją przyszłość.

Nieważne, czy zarabiasz na edukacji klientów, czy masz w swojej ofercie produkty, czy świadczysz usługi

Mechanizmy mentalne i nieświadome blokady ujawniają się we wszystkich elementach prowadzenia biznesu i decyzji, które musisz podjąć. Jeśli chcesz zadbać o swój spokój finansowy trzeba podjąć odważne decyzje i konkretne kroki, i być może nawet je znasz, ale co z tego, skoro obrana przez Ciebie strategia nie przynosi Ci rezultatów. Co z tego, że ludzie chwalą Cię za Twoją pracę, skoro nawet nie możesz pozwolić sobie by porządnie wypocząć i wyjechać na wymarzone i długie wakacje.

Nieważne, czy zarabiasz obecnie 3 000 zł, 5 000 zł czy ponad 7 000 zł

Każdy z nas ma inną strefę finansowego komfortu, dla jednej osoby to będzie 2 000 zł, dla innej może być to 10 000 zł. Po pierwsze może być Ci trudno przebić daną kwotę. Po drugie, nawet jeśli to zrobisz to zaraz mogą Cię dopaść nieplanowane zakupy lub wydatki, bo coś się zepsuje bądź nagle czegoś będziesz bardzo potrzebowała. Po trzecie, Twój stan oszczędności jest bardzo skorelowany z własną strefą komfortu i nawet osoby, które zarabiają 15 000 zł na miesiąc mogą mieć problem z odłożeniem 500 zł każdego miesiąca.

Nieważne, czy wychywowałaś się w domu, w którym były pieniądze czy ich nie było

Każdy z nas może kształtować swoją przyszłość finansową startując od dziś, od teraz. Im wcześniej się tym zajmiesz, tym szybciej zobaczysz rezultaty. Jednak bądź gotowa na pracę w procesie, bo to nie ma być jednorazowy wystrzał w górę własnych dochodów. To ma być systematyczne i dobre zarabianie, byś mogła budować swój majątek i zwielokrotniać dochody.

NASZE MYŚLI ŚWIADOME BĄDŹ TE NIEUŚWIADOMIONE POTRAFIĄ NAMIESZAĆ W PIENIĄDZACH. ROZPOZNAJESZ KTÓRĄŚ Z NICH?

PIENIĄDZE TO TEN OBSZAR, KTÓRYM NIE LUBIĘ SIĘ / NIE UMIEM / NIE CHCĘ ZAJMOWAĆ W SWOIM ŻYCIU I BIZNESIE

 

NIE JEST MI DANE BYCIE BOGATĄ, W MOJEJ RODZINIE RACZEJ NIE BYŁO BOGATYCH OSÓB, A TE KTÓRE BYŁY, NO CÓŻ NIE DARZĘ ICH SYMPATIĄ

 

PIENIĄDZE NIE SĄ DLA MNIE WAŻNE, WAŻNIEJSZE SĄ INNE SPRAWY JAK ZDROWIE, MIŁOŚĆ CZY RELACJE

 

JESTEM BOGATA MENTALNIE, MAM BOGATE ŻYCIE, NIE POTRZEBUJĘ WIĘCEJ PIENIĘDZY

 

WIĘKSZE ZAROBKI TO DUŻE WYRZECZENIA, PRZEDE WSZYSTKIM POŚWIĘCENIE CZASU, KTÓRY MAM DLA SWOICH DZIECI

 

WOLĘ MINIMALIZM I Z NIM CHCĘ SIĘ CZUĆ DOBRZE, NIE POTRZEBUJĘ WIELE

 

NIE URODZIŁAM SIĘ PO TO, BY BYĆ BOGATĄ I MIEĆ DUŻO PIENIĘDZY

 

TYLE ILE ZARABIAM WYSTARCZA MI BY MIEĆ GODNE ŻYCIE

 

ŻEBY BYĆ BOGATĄ MUSIAŁABYM BYĆ CHCIWA, JAK INNI BOGACI LUDZIE, A JA CHCĘ POMAGAĆ INNYM I MIEĆ DOBRE RELACJE Z LUDŹMI

 

Powyższe myśli psują całkowicie Twoje wysokie przychody, wręcz je uniemożliwiają, ale to nie Twoja wina.

Żyjemy w społeczeństwie, które od zawsze na bakier miało z bogactwem i zarabianiem. Nasi rodzice i przodkowie żyli w całkiem odmiennych czasach, kiedy pieniądze miały tylko określone grupy społeczne, a poczucie braku wypełniało codzienność. Ludzie zatem zaczęli oddzielać od siebie pożądane wartości – typu szczęście, rodzina, relacje – od pieniędzy i taki schemat nieświadomie nam wpajano, bo tak wyglądała rzeczywistość ludzi. A w takim układzie nie było miejsca na dobre relacje z pieniędzmi.

Jednak dziś, teraz, możemy żyć inaczej, możemy pracować inaczej niż kiedyś i tym samym możemy inaczej zarabiać, dobrze zarabiać i jednocześnie mieć zdrowe relacje z innymi ludźmi, być szczęśliwe, mieć dobre życie i obfite konto w banku.

Jeśli już dziś nie pozbędziesz się wewnętrznych blokad związanych z pieniędzmi, nie zmienisz schematu finansowego, w którym tkwisz, to decydujesz się na pozostanie w tym samym miejscu. Bo nawet jeśli zarobisz więcej, to jednocześnie więcej wydasz i „równowaga” zostanie zachowana. I chociaż więcej zarobisz, więcej pieniędzy nie będziesz miała.

Mogę Ci pomóc, ale właściwie dlaczego akurat ja?

Nazywam się Justyna Kwiatkowska i pomagam kobietom generować coraz wyższe dochody bez poczucia wstydu.

Ponadto jestem matką dwóch synów, żoną, kobietą, której trudno usiedzieć w jednym miejscu. Mam wiele marzeń i w ciągu ostatnich kilku lat zrealizowałam jedno z nich – przekształciłam swój misję i pracę w działaność online, aby czuć wolność, pracować skąd chcę i kiedy chcę, i  nadal móc wspierać kobiety na drodze do zadbania finansowego.

Większość dotychczasowego życia pracowałam w szklanych biurowcach bez możliwości otwierania okien, nosiłam buty na obcasach i marynarki do tego czasu, aż moje serce szybciej zabiło, a oczy szerzej się otworzyły.

I nadszedł ten dzień, w którym bez większego przygotowania otworzyłam swój pasjobiznes. Sporo pracowałam, jeździłam i prowadziłam mnóstwo warsztatów. Zawsze towarzyszyła mi czerwona walizka, w której zgromadziłam wszystkie materiały. Pierwszy raz w życiu czułam ogromną satysfakcję, niewyobrażalne szczęście i pierwszy raz pracowałam z pasją.

Niestety, około rok od tego momentu spojrzałam prawdzie w oczy. Pracowałam ciężko i długo, uczestniczki moich warsztatów wprost wyfruwały na nowych skrzydłach z sali, a ja stałam z pustym portfelem.

Nie zarabiałam na koszty, na nic.

„Na pasji się nie zarobi. Biznes nie jest dla mnie. Ludzie nigdy mi nie zapłacą za to, co daję” – krzyczałam sfrustrowana w duchu.

Czy zdajesz sobie sprawę jak szybko ze stanu miłości można wpaść w nienawiść?

Jednak jestem uparta.

Obliczyłam wszystko, dokonałam analiz (na szczęście z logiką było nie najgorzej) i postanowiłam przepracować rzetelnie swoje blokady finansowe, związane z pieniędzmi i wreszcie zajęłam się POWODEM, a nie „leczeniem objawów”.

I tak to się wszystko zaczęło …

 

W 2019 roku poprowadzę osobiście już ósmą edycję programu Zadbana Finansowo.

TY I TWOJE PIENIĄDZE ORAZ DOCHODY MOŻECIE PRZEJŚĆ GRUNTOWNĄ TRANSFORMACJĘ NA DOBRE

JEŚLI TYLKO SOBIE NA TO POZWOLISZ …

TAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJE ŻYCIE:

SYSTEMATYCZNIE ZWIĘKSZASZ SWOJE PRZYCHODY I CORAZ ODWAŻNIEJ SIĘGASZ PO NOWE ZASOBY FINANSOWE

 

MASZ CZAS NA WŁASNY BIZNES, RODZINĘ, PRZYJACIÓŁ I SIEBIE, I CZUJESZ SPOKÓJ FINANSOWY

 

ZE SPOKOJEM I LEKKOŚCIĄ ROZMAWIASZ O PIENIĄDZACH, WYCENIASZ SWOJĄ OFERTĘ I PEWNIE JĄ KOMUNIKUJESZ

 

Z UŚMIECHEM NA USTACH I SATYSFAKCJĄ REZERWUJESZ WAKACJE DLA SIEBIE I DLA RODZINY I STAĆ CIĘ NA TO

 

MASZ PIENIĄDZE, PO PROSTU JE MASZ I CZUJESZ SIĘ Z NIMI DOBRZE

 

70% – o tyle uczestniczki potrafią zwiększyć swoje dochody, a niektóre z nich jeszcze podczas trwania programu potrafią ZDUBLOWAĆ swoje zarobki!

Żadna inwestycja na rynku nie da Ci takich efektów finansowych,

jakie daje inwestycja w program „Zadbana Finansowo”.

Magia kursów Justyny polega na odczarowywaniu naszych własnych tabu i systematycznym, skutecznym działaniu od ogółu do szczegółu.

Dzięki tym praktykom już we wrześniu przekraczałam cel, który postawiłam sobie na początku kursu.

Justyna Kokoszenko

www.blimsien.pl

Magia kursów Justyny polega na odczarowywaniu naszych własnych tabu i systematycznym, skutecznym działaniu od ogółu do szczegółu.

Dzięki tym praktykom już we wrześniu przekraczałam cel, który postawiłam sobie na początku kursu.

Justyna Kozioł

www.justynakoziol.yoga

Wzięłam udział w programie „Zadbana Finansowo” i to była bardzo dobra decyzja! Zrobiłam porządek w swoich finansach, poustalałam priorytety, a moje zarobki od czasu kursu wzrosły aż o 70%!

Do tego z Justyną pracuje się po prostu świetnie. Przekazuje mnóstwo merytorycznej wiedzy w strawnej formie. Czułam się zadbana także podczas kursu: żadne moje pytanie, żadna wątpliwość nie pozostała bez odpowiedzi. Justyna prowadzi przez cały proces uważnie i asystuje na każdym etapie.

Inga Wiśniewska

www.poliglotawkilkukrokach.pl

Dzięki Justynie przepracowałam swoje wewnętrzne blokady dotyczące pieniędzy i sprzedaży, co pomogło mi prawie zdublować swoje dotychczasowe przychody w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Biorąc udział z kursie Zadbana Finansowo przekroczyłam mój szklany sufit, czyli kwotę zarobków poza którą nie mogłam wyjść dotychczas. 

Kamila Malanowicz

https://coach4u.pl/

Program „Zadbana Finansowo” okazał się dawno oczekiwanym wyjazdem w egzotyczne miejsce, zaskakującym widokami i możliwościami, jakie wystarczy w sobie odkryć. Kurs porządkuje pozornie niepowiązane ze sobą zagadnienia i sprawia, że na pierwszy plan wysuwają się najistotniejsze kwestie.

Polecam kurs każdemu, kto chciałby nauczyć się doceniać siebie i wyceniać swoje umiejętności w zgodzie z sobą i ze swoimi wartościami.

Efekt kilkumiesięcznej pracy w ramach programu? Wzrost dochodów o 70% i rozpoczęcie budowy niezależności finansowej. A to dopiero początek!

Ela Sokołowska

www.korektelka.pl

Wyobraź sobie, że Twoje dochody przewyższają o wiele Twoje potrzeby, czujesz spokój finansowy, czujesz pewność jeśli chodzi o Twoją przyszłość, a pieniądze nie stanowią dla Ciebie żadnego problemu.

Masz pieniądze na własne potrzeby, przyjemności i wakacje, masz pieniądze na swoją przyszłość, kiedy już nie będziesz chciała pracować.

Podejmujesz decyzje na spokojnie, bez presji finansowej. Kiedy myślisz o pieniądzach czujesz spokój i satysfakcję. Masz czas dla swoich najbliższych, masz czas na własny rozwój, masz czas by zrobić sobie wolne zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Nie musisz rezygnować z ważnych dla siebie rzeczy, bo masz pieniądze.

I właśnie taki jest główny cel programu Zadbana Finansowo. Jesteś tego warta, by być kobietą zadbaną finansowo.

ZADBANA FINANSOWO 

.

TO SPRAWDZONA FORMUŁA 9-CIO MIESIĘCZNEGO PROGRAMU ONLINE

dla kobiet, które chcą więcej spokoju oraz obfitości finansowej w życiu

dotychczasowych uczestniczek

9 bazowych modułów na wygodnej platformie online

1 moduł jest udostępniany każdego 8-mego dnia miesiąca, start marzec 2019 roku.

Każdy moduł składa się z 4 części merytorycznych oraz praktycznych wraz z ćwiczeniami.

Nowa medytacja lub wizualizacja każdego miesiąca

Medytacja to potężne narzędzie do zmiany i wejścia na ścieżkę obfitości finansowej.

Każdego miesiąca otrzymasz nagranie prowadzonej medytacji, związanej tematycznie z danym modułem programu.

Wyzwanie każdego miesiąca

Każdego miesiąca zaproponuję Ci konkretne wyzwanie do wykonania, które będziesz mogła wykonać samodzielnie lub w grupie 3-4 osób (z innymi uczestniczkami programu).

Wyzwania to konkretne kroki do realizacji w celu zadbania finansowego.

2 sesje pytań i odpowiedzi w każdym miesiącu programu

Każdego miesiąca pomagam Ci i odpowiadam na Twoje pytania w zamkniętej społeczności na FB w formie transmisji LIVE.

Nie będziesz musiała się zastanawiać i tracić czas na szukanie odpowiedzi.

w

Wirtualny krąg na żywo w każdym miesiącu

W ostatnią środę każdego miesiąca spotykamy się na wirtualnym kręgu online, dzięki aplikacji ZOOM, podczas którego omawiamy osobiste rezultaty ćwiczeń uczestniczek oraz w razie potrzeby Justyna przeprowadza mini sesje coachingowe z wybranymi i chętnymi uczestniczkami.

To często najbardziej ceniona częśc programu przez dotychczasowe uczestniczki.

Każdy moduł programu to:

Video/Audio do odsłuchania.

Transkrypcje dla osób, które wolą czytać tekst  (do większości nagrań, dla których jest to możliwe)

Ćwiczenia PDF i dodatkowe materiały

Wyzwanie

Sesje w mini-kręgach

Krąg online z sesjami coachingowymi/mentoringowymi.

 

PROGRAM ZADBANA FINANSOWO składa się z dwóch części:

W pierwszej części programu (moduły 1-5)

pracujemy nad mentalną zmianą, tranformacją blokad i przekonań, uzupełniamy swoją wiedzę odnośnie pieniędzy i pracujemy nad swoja relacją z pieniędzmi.

W drugiej części programu (moduły 6-9)

koncentrujemy się na strategiach biznesowych, sprzedaży empatycznej i pieniędzmi w biznesie na dwóch poziomach zaawansowania.

1) poziom dla początkujących (od pomysłu do zarabiania).

2) poziom dla zaawansowanych (od zarabiania do prosperowania).

1 MODUŁ: WPROWADZENIE ORAZ OCZYSZCZANIE PRZESTRZENI DO PRACY Z BLOKADAMI FINANSOWYMI

W pierwszym module rozpoczniemy naszą 9-cio miesięczna podróż i to będzie pierwszy etap procesu zadbania finansowego, dzięki któremu:

 • Rozpoznasz pierwsze przekonania i blokady, które stoją Ci na drodze do bycia kobietą zadbaną finansową.
 • Oczyścisz przestrzeń finansową w swoim życiu w wymiarze emocjonalnym oraz materialnym do kolejnego etapu procesu.
 • Poznasz narzędzie, dzięki któremu od razu wzmocnisz swoją uważność w życiu codziennym na pieniądze i dzięki temu zaczniesz pogłębiać relację z pieniędzmi.

2 MODUŁ: POZNAJ WŁASNĄ STREFĘ FINANSOWEGO KOMFORTU I POSZERZ JĄ BEZBOLEŚNIE

W tym module skupiamy się przede wszystkim na transformacji przekonań finansowych i na tym etapie procesu:

 • Rozpoznasz własne przekonanania finansowe, które wspierają Cię finansowo.
 • Rozpoznasz własne, niewspierające przekonania finansowe.
 • Nauczysz się 3 sposobów na transformację przekonań niewspierających Cię finansowo, dzięki czemu rozpoczniesz świadomy proces uwalniania się od własnych blokad finansowych.
 • Poznasz sprawdzony sposób na przyciąganie pieniędzy.

3 MODUŁ: ODCZARUJ SWÓJ SCHEMAT FINANSOWY I WZNIEŚ SIĘ PONAD FINANSOWY SUFIT

W tym module:

 • Zbadasz i poznasz swój schemat finansowy.
 • Rozpoznasz sufit finansowy, który sprawia, że trudno Ci teraz zarabiać czy odkładać więcej niż dotychczas (sufit finansowy ma często także wpływ na cenę Twoich produktów/usług lub wynagrodzenie).
 • Na bazie Twojego Archetypu Finansowego dowiesz się, które konkretne przekonania (wynikające z Twojej osobowości finansowej) warto transformować i dlaczego.
 • Zaczniesz korzystać z 2 „zaklęć finansowych”.

4 MODUŁ: DROGA DO ZADBANIA FINANSOWEGO

W tym module:

 • Przejmiesz kontrolę nad finansowym aspektem swojego życia i zaczniesz mądrze i świadomie obchodzić się z pieniędzmi (nie będę Cię namawiać do zaciskania pasa ;)).
 • Zbadasz dokładnie swoją finansową motywację oraz stworzysz mapę, która będzie działała jak kompas dla Twojej „nieświadomości”.
 • Stworzysz plan finansowy zgodny z Twoimi wartościami

5 MODUŁ: INTELIGENCJA FINANSOWA I GOTOWOŚĆ NA ZADBANIE FINANSOWE

W tym module:

 • Poznasz na nowo pieniędze i zasady obfitości finansowej.
 • Wypracujesz przekonania wspierające „DUŻE” pieniądze.
 • Stworzysz plan finansowy zgodny z Twoimi wartościami.
 • Sprawdzisz od razu, czy nie będziesz autosabotowała tego planu finansowego.

6 MODUŁ: ZADBANIE FINANSOWE DZIĘKI WŁASNEMU BIZNESOWI

Ten moduł rozpoczyna drugą część programu, część mentoringowo – biznesową.

 • Na ścieżce dla początkujących: znajdziesz pomysł na biznes z potencjałem finansowym, w oparciu o swoje mocne strony/umiejętności + dowiesz się co to jest lead magnet, jak znaleźć pomysł na swój własny.
 • Na ścieżce zaawansowanej: Znajdziesz pomysły na wzrost swoich przychodów, dzięki optymalizacji strategii produktowo-usługowej + zaczniesz lepiej wykorzystywać email marketing//pozykiwać klientów dzięki newsletterowi.

+ Poznasz sposoby na to, aby jak najmniej osób wypisało się z newslettera oraz sposób na aktywowanie subskrybentów, którzy nie czytaja Twoich listów, pomimo że się zapisali.

7 MODUŁ: WYCENIANIE, ROZMOWY O PIENIĄDZACH I NEGOEGOCJACJE

W tym module:

 • Na ścieżce dla początkujących: Dostaniesz kalkulator do wyceny swoich usług/produktów.
 • Na ścieżce zaawansowanej: Zaczniesz dostrzegać większą wartość swoich usług/produktów.

+ Nauczysz się negocjować oraz rozmawiać o pieniądzach bez wstydu i poczucia winy

8 MODUŁ: SPRZEDAŻ EMPATYCZNA

W tym module skupimy się na sprzedaży empatycznej (bez wciskania i nachalności).

 • Sprawdzisz czy nie hamują Cię konkretne przekonania przed empatyczną sprzedażą. Jesli tak to przetransformujesz je.
 • Na ścieżce podstawowej: Poznasz fundamenty i założenia sprzedaży empatycznej oraz stworzysz pierwszy lejek sprzedażowy.
 • Na ścieżce zaawansowanej: Nauczysz się projektować dobre kampanie sprzedażowe.

+ Dostaniesz wzór na idealną stronę z ofertą, która sprzedaje.

9 MODUŁ: BUDUJ ZACHWYCAJĄCĄ MARKĘ ORAZ ŚWIĘTOWANIE

To ostatni moduł programu:

 • Określisz precyzyjnie wyrożnik włanej marki i oferty, abyś przestała się bać konkurencji.
 • Na ścieżce podstawowej i zaawansowanej: Stworzysz plan finansowy dla swojej marki na kolejny kwartał.
 • Podsumujesz swój udział w programie i sprawdzisz efekty finansowe.

+ Niespodzianka.

Edycja 2019 oficjalnie startuje już 8 marca

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Być może teraz zadajesz sobie te pytania…

Pracuję na etacie, czy ten program jest dla mnie?

Jeśli pracujesz na etacie, a w planach masz swój biznes oparty na usługach bądź doradztwie lub produktach edukacyjnych,  to skorzystasz z tego programu. W pierwszym etapie nie będziemy się zajmować biznesem, przejdziemy do niego od 6 modułu, wtedy stworzysz system na bazie swojego pomysłu, który będziesz mogła zacząć realizować. Uczestniczki programu, które mają już biznes będą mogły go przemodelować w 2 etapie programu by móc zarabiać efektywniej.

Interesuje mnie wzięcie udziału w programie, ale tylko w 2 etapie - czy jest to możliwe?
Program Zadbana Finansowo jest zbudowany z dwóch etapów i jest to nierozerwalna całość. Udział w drugim etapie nie przyniósłby tak dobrych efektów, jeśli ominiemy pierwszy etap programu. Mi zależy na efektach moich Klientek i dlatego program można kupić tylko w całości.
Mam mało czasu, ile potrzebuję go mieć by móc realizować program?
9 miesięczny program to w sumie 9 modułów – na zapoznanie się z treścią każdego modułu będziesz potrzebowała około 40 – 60 minut każdego miesiąca. Wykonywać ćwiczenia, myśleć o odpowiedziach możesz w wolnej chwili – niektóre z nich będziesz mogła realizować nawet biorąc prysznic, a do niektórych trzeba będzie usiąść i wypisać swoje odpowiedzi. Raz na miesiąc będziemy się spotykać na żywo przez internet w formie coachingu grupowego. Będzie możliwość wybrania spotkania w opcji porannej i wieczornej, przewidziałam 2 grupy. Każde spotkanie będzie nagrywane i dostęp do niego będą miały tylko i wyłącznie uczestniczki programu.
Prowadzę już swój biznes, czy warto wziąć udział w programie?
Jeśli chcesz zwiększyć swoje przychody i rozpatrujesz zmianę modelu swoich działań, czyli zwiększenia liczby klientów i/lub podniesienia cen to wyniesiesz bardzo dużo z całego programu.
Nie mam konta na Facebooku, czy muszę je mieć by brać udział w dyskusji?
Grupa na Facebooku spełnia funkcję wspierającą i jest to miejsce do wymiany zdań pomiędzy uczestniczkami. Warto założyć konto na FB nawet pod pseudonimem, nie trzeba nawet znajomych dodawać, ale jeśli nie chcesz w ogóle mieć z FB do czynienia, to pod każdym modułem znajdziesz przestrzeń do wyrażenia swojego zdania, zadania pytania w formie komentarza, który będzie widoczny tylko dla mnie i uczestniczek programu..
Czy dostanę fakturę?
Prowadzę działalność gospodarczą w Polsce i wystawiam faktury. Automatycznie po dokonaniu zamówienia i opłaceniu go zostanie wysłana do Ciebie faktura na dane jakie podasz w zamówieniu.

Opinie uczestniczek poprzednich edycji programu Zadbana Finansowo

Alicja zanim przystąpiła do programu, brała udział w wyzwaniach Justyny i twierdzi, że zmiany nie zaszły tylko w portfelu i na koncie bankowym, ale także wokół samej niej. Posłuchaj.

Olga  zapisała się, bo chciała się przyjrzeć swojej relacji z pieniędzmi nie tylko w życiu osobistym, ale także i w ramach prowadzonej przez siebie firmy, pomimo że już pracowała nad swoimi przekonaniami finansowymi wcześniej i większość z nich przepracowała. 

Olga Siekierska, mentorka grup mastermind, business mindset coach 

http://olgasiekierska.com/

Bogna przystąpiła do programu m.in. po to aby być taką super business woman i program przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Posłuchaj.

Bogna Olejarz, http://www.qlala.pl/

Justyna przed udziałem w programie „biegła z rozwianym włosem” w biznesie, posłuchaj co się zmieniło u niej teraz, mówi między innymi o tym w nagraniu.

Posłuchaj o tym jak Kamila wykorzystała swój udział w programie i czego dokonała w swoim biznesie dzięki niemu.

Kamila Chyła, www.kamilachyla.pl

Posłuchaj doświadczeń Marty, która pierwszy raz podczas programu zapełniła swoją salę warsztatową klientkami, nawet po podniesieniu cen.

Marta Maciszewska, working parents coach, https://familymanager.pl/

Ania przed programem czuła bezradność, prowadziła swój blog, fanpage, pisała newsletter, ale jej działania były bez większego odzewu, zaczęła sądzić, że nie umie zarabiać. 

Posłuchaj o doświadczeniach Ani podczas programu Zadbana Finansowo:

Anna Czereszewska, https://wzwiazkuzespokojem.pl/

Kasia przetransformowała swoje psychiczne blokady finansowe by zarabiać godne pieniądze. Przeniosła swoją działalność offline w online i teraz świetnie zarabia bez sufitów finansowych. Czuje, że przeskoczyła kilka kroków milowych.

Wysłuchaj referencji Kasi:

Ania podczas programu doświadczyła 2 razy jak „pieniądze spadły jej z nieba”. Po programie odważyła się biznesowo i otworzyła własną działalność, i ma frajdę z bycia zadbaną finansowo oraz ma oszczędności.

Posłuchaj opinii Ani:

Ania Czupryniak – Fabiniak, https://rodzinnelove.eu/

Monika przed udziałem w programie Zadbana Finansowo miała problem ze sprzedaniem swojego miesięcznego warsztatu dla mam, głównie przez własne blokady finansowe. Na koniec programu Monika stworzyła roczny program dla mam i sprzedała go z sukcesem i tym samym stworzyła sobie na 2018 rok stały, miesięczny dochód.

Monika Myszka – Wieczerzak, https://www.domdobremiejsce.pl/

Basia podczas programu postanowiła się przebranżowić i teraz zlecenia „same do niej spływają” – jak mówi w nagraniu.

Barbara Zakrzewska, www.barbarazakrzewska.com

Alicja podczas programu urodziła dziecko i pomimo, że przez jakiś czas nie mogła na bieżąco uczestniczyć aktywnie w programie, zyskała… Posłuchaj.

Zadbana Finansowo to kurs o pieniądzach, ale nie tylko. Dotyka też innych ważnych w życiu obszarów, które mają bezpośredni wpływ na to ile zarabiamy. Zawiera sporo cennej wiedzy i praktycznych ćwiczeń, do których będę mogła  wracać. Dostarcza narzędzi do pracy własnej. W trakcie trwania kursu Justyna zadaje ważne pytania wszystkim uczestniczkom, co w moim odczuciu jest jak gdyby pójściem o krok dalej i kierunkuje na osiągnięcie celu. Webinar zamknięty dla uczestniczek jest okazją do uzyskania odpowiedzi na indywidualne pytania. Podsumowując, to kompleksowy program dbający o różne obszary, mające zdecydowany wpływ na to ile mamy pieniędzy. Jestem pewna, że moja inwestycja się zwróci. Szczerze polecam każdej kobiecie.

Sylwia Latała

www.spokojnysendziecka.pl

Jeśli nie chcesz zmieniać swojego życia, nie bierz udziału w programach Justyny. Justyna zadaje dużo trudnych, często nie wygodnych pytań, trafiając zawsze w samo sedno. Jak nikt potrafi zmotywować do działania. Sprawi, że dostrzeżesz w sobie wiele pozytywnych cech i poczujesz się kimś naprawdę wyjątkowym, a Twoje życie osobiste i zawodowe nabierze nowego tempa. Oczywiście, jeśli tego chcesz 😉

Karolina Kwiatkowska

www.flowerfiesta.pl; www.forget-me-not.pl

DLACZEGO AKURAT TEN PROGRAM, A NIE INNY?

INNE KURSY, PROGRAMY, SZKOLENIA

PROGRAM ZADBANA FINANSOWO

Pokazują Ci tylko twardą wiedzę biznesową, bez uwzględnienia indywidualnych rozwiązań i potrzeb uczestnika, przez które uczestnik nie czuje gotowości by wprowadzić śmiałe zmiany i z rozmachem rozwijać firmę.

Dają wiedzę, ale nie dają indywidualnego wsparcia i uważności oraz obecności mentora, uczestnicy zostają sobie sami z masą przytłaczających wiadomości.

Jedynie skupiają się na transformacji przekonań, a potem nie dają wsparcia i mentoringu biznesowego i musisz szukać kolejnego szkolenia/programu.

Po skończeniu uczestnicy nadal mają problem z wycenianiem swojej pracy/produktów/usług, pozyskiwaniem klientów, negocjacjami i śmiałością w biznesie

Przechodzimy wspólnie, ramię w ramię przez dwie części programu. Najpierw pomagam Ci wyzbyć się blokad i nabyć mentalną gotowość na zarabianie dużych pieniędzy, a potem wkraczamy w „twardy” biznes z kalkulacjami.

W programie znajdziesz nie tylko moc wsparcia prowadzącej, ale i wsparcie innych uczestniczek, a wiedza jest Ci podawana każdego miesiąca w konkretnej ilości byś miała czas na przemyślenia, wdrożenia i doświadczenie.

To mądry program, który łączy coaching, pracę nad zmianą mentalności w gotowość + mentoring biznesowy w drugiej części programu.

Po zakończeniu uczestniczki czują gotowość do samodzielnego działania, bo czują, że już wszystko co jest im potrzebne, dostały.

Zresztą przeczytaj co się dzieje w naszej tajnej grupie, nawet po zakończeniu programu

Program Zadbana Finansowo jest prowadzony tylko raz w roku, kolejna edycji dopiero w 2020.

DO TEGO CZASU MASZ SZANSĘ JUŻ BYĆ ZADBANĄ FINANSOWO!

Lubię pracę z Justyną w każdej formie – krótkiego wyzwania czy wielomiesięcznego warsztatu. Dlaczego? Bo o pieniądzach dobrze i pozytywnie chcę myśleć codziennie. Justyna stawia przede mną niewygodne pytania, dzięki czemu nie mogę dłużej od nich uciekać, udając że mnie nie dotyczą. Dzięki jej zadaniom jestem cały czas w relacji z pieniędzmi i widzę, jak z dnia na dzień staje się ona coraz piękniejsza i coraz silniejsza.

Edyta Niewińska

pisarka

Program Justyny to cudowna podróż wgłąb siebie i swojego biznesu. Podobało mi się wszystko-kompleksowość tematów, czas trwania, spotkania na żywo, wsparcie Justyny i na grupie kursu. Justyna nie uczy biznesu w oderwaniu od całości, ale najpierw dba o podstawy. O to, aby każda z nas prowadziła firmę przede wszystkim zgodnie z samą sobą, a do tego trzeba poznać siebie bliżej i to robimy na samym początku.

Myślę, że każdy doznał co najmniej kilku olśnień w trakcie kursu. To uczucie kiedy nagle coś staje się jasne jest cudowne. Jeśli ktoś lubi pracować nad sobą, to wyniesie bardzo dużo, a do tego moduły merytoryczne już konkretnie o biznesie-super połączenie.
Justyna, dziękuję Ci za ten rok i wszystkie poprzednie, w których obserwowałam Cię incognito.

Otworzyłaś mnie na wiele ważnych spraw, nie tylko tych finansowych. To była super przygoda, dzięki której jestem o wiele silniejsza. Poznałam też mnóstwo wspaniałych kobiet, zrodziły się bliższe przyjaźnie-dla mnie to ogromna wartość.
Obfitości dla Ciebie i wszystkich Zadbanych ❤

Aneta Wierzbicka

www.insidestory.com.pl, projektantka wnętrz i home stagerka

Rok 2016 był przełomowy pod wieloma względami. Rozpoczął się dla mnie od niezgody na obecny wtedy stan rzeczy, moje niesatysfakcjonujące finanse, wieczne poczucie, że wysiłek włożony w pracę jest niewspółmierny do wyników finansowych, oraz ciążące mi przekonania, że tylko ciężka praca pozwoli mi osiągnąć upragniony cel. Najtrudniejszym ciężarem do udźwignięcia było mocno ograniczające mnie przekonanie, że biznes nie jest dla mnie, gdyż trzeba mieć do tego specjalne predyspozycja i dary.

Pamiętam moją frustrację i złość, które okazały się moimi najbardziej inspirującymi na ten czas nauczycielkami. Powiedziałam “Dość!” i całą sobą zapragnęłam zmiany. Trafiłam w sieci na wyzwanie Justyny “Zakochaj się w pieniądzach w 21 dni” i dość szybko wiedziałam, że chcę nadal z nią pracować. Gdy więc pojawiła się okazja, by dołączyć do grona kobiet tak jak ja poszukujących poprawy przepływu finansowego, nie zawahałam się ani chwili. Wskoczyłam na pokład i tak rozpoczęłam niemal roczną przygodę we flagowym programie Justyny “Zadbana Finansowo”.

Te kilka miesięcy gruntownej pracy z blokującymi przekonaniami, sięgania głęboko do osobistych, niemal zakopanych przestrzeni wstydu, oswajanie lęków związanych z pieniędzmi, zarabianiem, wycenianiem własnej pracy, negocjacjami pomogło mi zmienić perspektywę i podejście do zarabiania. Nauczyłam się zupełnie nowych dla mnie – artystki wiecznie uciekającej od tabelek,  wykresów i obliczeń – pojęć ze świata biznesu. Przyswoiłam wiele praktycznych metod, strategii, modeli, jak i narzędzi niezbędnych do kreowania własnego biznesu w sieci. W międzyczasie stawałam się coraz odważniejsza i odkrywałam takie oblicza siebie, których do tej pory nie znałam. Ja, introwertyczka unikająca publiczności i kamery, zakochałam się w lajwach! Moje umiejętności rosły, wizja relacyjnego biznesu online oparta na bliskiej współpracy z kobietami krystalizowała się.

Dziś jestem w miejscu wolności, niezależności i satysfakcji z podjętych w czasie programu decyzji. Poprowadziły mnie do konkretnego działania – w mojej obecnej ofercie kobiety znajdą program Sistermind w duchu siostrzeństwa, rozwojowe warsztaty i kursy online, oraz bezpłatne wirtualne kręgi kobiet.

Justyno, jestem wdzięczna nam i wszechświatowi, że się spotkałyśmy w tym najwłaściwszym czasie w przestrzeni online. Polecam współpracę z Justyną kobietom, które czują, że chcą pożegnać niewspierającą sytuację finansową, blokady, stagnację, brak perspektyw, poczucie ścisku w żołądku, że znów nie wystarczy do końca miesiąca. Jestem pewna, że wiedza, profesjonalizm i piękna, wspierająca energia Justyny pozwoli im rozwinąć skrzydła oraz zaznać obfitości na wielu poziomach.

Justyna Wencel

https://www.facebook.com/groups/7gora/