Zmień mentalność i nastaw się na obfitość finansową

poznając 6 zasad kobiety zadbanej finansowo

l

Jak?

zapisując się i w podziękowaniu odbierzesz 30 minutowe audio w formie .mp3, które możesz odłsuchać kiedy chcesz i jak chcesz

Gdzie?

Online, link do pokoju webinarowego otrzymasz po zapisie, na kilka dni przed spotkaniem

 

Za ile?

Bezpłatnie, ale musisz być na spotkaniu 🙂

[FM_form id="4"]

Dlaczego akurat to ja mam Ci o tym opowiedzieć?

Matka dwóch, żona jednego, kobieta, pasjobizesmenka, która kilka lat temu postanowiła wywrócić swoje życie zawodowe do góry nogami, rezygnując z pracy w szklanym wieżowcu, bez możliwości otwierania okien.

Pomaga kobietom generować coraz większe przychody bez poczucia wstydu.

Kiedy po roku mój pasjobiznes sprawił, że chciałam go rzucić i nigdy nie wrócić do niego postawiłam na ostatnią deskę ratunku i nauczyłam się sprzedaży. Jednak sprzedaż tradycyjna mocno kłóciła się z moimi wartościami, nie chciałam wciskać na siłę, manipulować, przekonywać nieprzekonanych, którym dana rzecz nie jest potrzebna. Dlatego na własne cele stworzyłam model sprzedaży empatycznej, która jak się okazała uratowała mój pasjobiznes i między innymi dzięki niej świetnie zarabiam na tym, co kocham.

Dlatego teraz chcę z Tobą podzielić się tą wiedzą, byś i Ty mogła dobrze zarabiać, pasjobiznesmenko! I chętnie Ci w tym pomogę.

Do zobaczenia! Justyna Kwiatkowska

Po udziale w webinarze, będziesz mogła

N

Lepiej i szybciej docierać do klienta, czyli przestaniesz marnować mnóstwo, a zaczniesz obsługiwać klientów w tym czasie.

N

Łatwiej i szybciej będziesz umiała przygotowywać ofertę, która przemówi do Twojego klienta, czyli statystycznie potencjalnie zainteresowani częściej staną się Twoimi klientami.

N

Zmienisz pryzmat patrzenia na sprzedaż, czyli nie będzie już przeszkody pomiędzy Twoją ofertą, a klientami, czyli odtąd powinno być Ci łatwiej .... tak! Sprzedawać bez wstydu.

N

Poznasz cały proces żebyś mogła świadomie planować swoje działania, być bardziej efektywna i skuteczna.

Co inni mówią o mnie i o mojej pracy?

„Oprócz wiedzy merytorycznej, która przekroczyła moje oczekiwania zaskoczyłaś mnie swoim zaangażowaniem w nasze sprawy, nasze biznesy, nasze wątpliwości. Czułam nie tylko, że się uczę i ODKRYWAM ale przez cały czas też dobrze się bawiłam.

Efekty? Nie sądziłam, że pojawią się natychmiast…a się pojawiły 600% wzrost kupujących klientów w miesiąc. Przypadek? Nie sądzę. Teraz znam już swojego klienta i wiem gdzie go znaleźć, to wiedza nie do przecenienia.”

Martyna Cieślik

twórca

Cieszę się, że trafiłam do Pracowni Sukcesu właśnie wtedy gdy planowałam założyć swoją firmę, gdy nie miałam jeszcze sprecyzowanej grupy docelowej, dopracowanej oferty, a rozmowy o pieniądzach były dla mnie „niewygodne” i by nie robić sobie kłopotu gotowa byłam proponować klientom bardzo niskie stawki. Dzięki Justynie mam już plan działania, znam swoją grupę docelową, znam swojego klienta. Udało mi się przygotować ofertę, która odpowiada na potrzeby klienta i rozwiązuje jego problemy. Oprócz pracy nad wizją swojego pasjobiznesu bardzo lubiłam przyglądać się w jaki sposób inne uczestniczki radzą sobie z wyzwaniem, jakie mają wnioski, jakich rad Justyna im udziela. Była to świetna lekcja o biznesie. Justyna jest bardzo wspierająca. Z nią pewniej stawiam pierwsze kroki we własnym pasjobiznesie.

Małgorzata Żyburska

Fotografka i lingwistka