Zaznacz stronę

NAWET JEŚLI

jesteś nieśmiała i trudno Ci wychodzić z ofertą do ludzi

NAWET JEŚLI

wiesz już co nieco na temat sprzedaży, ale Twoje wyniki Cię nie zadawalają

NAWET JEŚLI

masz mało czasu na pracę, bo w domu czekają na Ciebie brykające dzieci

Czy wiesz, że w Polsce blisko 80% działalności gospodarczych, w tym pasjobiznesów, upada w ciągu pierwszych 2 lat?

Być może już od jakiegoś czasu prowadzisz swoje pasjodziałania, na których chcesz zarabiać, ale mimo, że bierzesz udział w różnych kursach i webinarach nadal masz problem z zarabianiem dobrych pieniędzy.

LUB

Może kochasz to, co robisz, i bardzo się starasz, ale wciąż nie wiesz, jak sprawić, aby ludzie kupili to, co tworzysz. Mimo ogromnej satysfakcji z tworzenia odczuwasz coraz większą frustrację, bo po opłaceniu kosztów firmowych na koncie niewiele zostaje dla Ciebie.

LUB

Nie raz próbowałaś sprzedać swoją ofertę podczas spotkania, ale kiedy doszło do negocjacji,
ponownie obniżyłaś stawkę za swój projekt, potem Twój klient zbił cenę, w rezultacie na końcowym etapie realizacji projektu zrozumiałaś, że pracowałaś prawie za darmo.

LUB

Kiedy masz iść coś sprzedać, masz nogi jak nogi z waty i zasycha Ci w gardle, a w ogóle nie lubisz sprzedawać; uważasz, że jeżeli ktoś zechce, to sam kupi. Gdzieś w środku zdajesz sobie jednak sprawę, że to Ty masz z tym problem i że dalej tak być nie może.

Nie jest ważne, na jakim etapie życia czy prowadzenia biznesu jesteś; nigdy wcześniej nie było właściwego czasu, aby nauczyć się empatycznie i autentycznie sprzedawać to, co kochasz.

A teraz po prostu nie stać Cię na to, abyś została w tym samym miejscu.

Zachowując tę wiedzę dla siebie, nie dołączysz do klubu tych osób (80%), którym się nie udało. Będziesz mogła realizować dalej swojej pasję, bo będziesz miała dobre wynagrodzenie i stworzysz sobie własną, ciepłą i bezpieczną pasjoposadkę.

Nie wystarczy robić tylko tego, co się kocha, aby zarabiać na tym. Pasjobiznes bez sprzedaży jest czystym hobby, którym ludzie zajmują się po pracy na etacie.

5 SZALENIE WAŻNYCH POWODÓW

DLACZEGO TO WŁAŚNE TERAZ JEST TWÓJ NAJLEPSZY CZAS, ABY DOKŁADNIE POZNAĆ I WDROŻYĆ SPRZEDAŻ EMPATYCZNĄ I PSYCHOLOGIĘ SPRZEDAŻY DO WŁASNEGO PASJOBIZNESU?

Klienci potrzebują tego, co oferujesz; chcą poznać Twoją ofertę i rozwiązanie, bo chcą je kupić, dlatego TERAZ jest najlepszy cza, aby to zrobić.

Nieważne, czy dopiero masz pomysł, czy już działasz na rynku.

Sprzedaż jest umiejętNością numer 1, kiedy chcesz zarabiać w ogóle. Bez sprzedaży nie ma pieniędzy, to pewien transfer. Ty dajesz wartość, za którą otrzymujesz pieniądze –  i tak w każdej branży na całym świecie.

Nieważne kim jesteś

Twoi klienci potrzebują Ciebie teraz, siedząc w swoim kącie nie zostaniesz zauważona, dostrzeżona. Oni czekają na Ciebie jak na najbardziej spodziewanego gościa bo to Ty masz to coś dla nich. Jeśli Ty nie przyjdziesz, pojawi się ktoś inny. Twoja strata.

Nieważne, co chcesz sprzeda

Ludzie codziennie czegoś potrzebują. Ja wiem, Twoje usługi czy produkty są niszowe i nie realizują pierwszej potrzeby, a co, jeśli jednak tak nie jest? A co, jeśli dla kogoś Twój produkt/Twoja usługa są pierwszej potrzeby? Wyobraź sobie młodą parę bez fotografa albo panią dyrektor w korporacji bez poczucia własnej wartości. Albo restaurację bez smakowitego zapachu. Albo książki bez okładek. Czy to nie pilnepotrzeby?

Nieważne, jak świetna jest Twoja oferta

Ktoś ciągle wymyśla coś świetnego. Wiele osób jest dobrych w wymyślaniu pomysłów i tworzeniu oferty. Czy wszyscy ci kreatorzy dobrze zarabiają w swoich pasjobiznesach? Tak, zarabiają, ale na etatach, a swoją pasję realizują po godzinach, nawet jeśli nie mają z niej choćby grosza, bo nie wiedzą, jak sprzedawać empatycznie i w zgodzie z sobą.

Nieważne, że nie wierzysz, że możesz świetnie sprzedawać

Ja też nie wierzyłam – do czasu gdy miałam już zamknąć swój biznes i wracać na etat. Brzydziłam się sprzedaży, utożsamiałam ją z czymś nieczystym, niefajnym, a na hasło „sprzedaż” w mojej wyobraźni wyskakiwał facet w garniturze z czarną teczką i szerokim uśmiechem. Prawda jest jednak taka, że nie umiałam sprzedawać w zgodzie ze sobą, bez zmuszania i zaciśniętego gardła. Dlatego na bazie tradycyjnej sprzedaży wykreowałam model sprzedaży empatycznej, w której nie ma żadnej manipulacji, taktyk i ciosów poniżej pasa, jest za to wielu klientów i można świetnie zarabiać na tym, co się kocha.

Wiem, co sobie teraz myślisz …. Znam ten strach i to uczucie na myśl o wyjściu w szeroki świat z własną ofertą i jej sprzedażą – prawdziwy koszmar!

BĄDŹ CZUJNA WOBEC TEGO, CO MÓWIĄ „EKSPERCI”

Nawiedzony ekspert marketingu: „Musisz pisać newslettery, budować bazę klientów, postować 3 razy dziennie na Facebooku, Instagramie i Pintereście, uczestniczyć i promować się w grupach i być widzialnym WSZĘDZIE, WSZĘDZIE I WSZĘDZIE”.

Natrętny ekspert biznesmen: „Musisz non stop tryskać humorem i pokazywać bez przerwy szereg białych, przednich, górnych zębów”.

Międzynarodowy ekspert: „Musisz wziąć udział w tym kursie, przeczytać tę książkę, pojechać na tę konferencję, wziąć udział w tym programie, i finalnie przyjść na coaching do osoby X, by wreszcie zacząć porządnie zarabiać”.

Ekspert, który zjadł zęby: „Musisz cisnąć, cały czas cisnąć. Nie wolno odpuszczać. Więcej, mocniej, szybciej. Nie przestawaj, bo konkurencja nie śpi”.

MYŚLI, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE SERCE SIĘ ZATRZYMUJE, RODZI SIĘ NIEPEWNOŚĆ, A STRACH ZACISKA GARDŁO

PASJOBIZNESMENKOM, KTÓRE PRÓBUJĄ SPRZEDAĆ COŚ KLIENTOWI

Zabijająca Twoje przychody myśl #1: „Nie chcę przeszkadzać innym i sprawiać, że będą czuli się nieswojo”. „A co, jeśli wyśmieją mnie i moją ofertę?”. „Sprzedaż to wciskanie”.

Zabijająca Twoje przychody myśl #2: „Nie wiem, jak trafić do klientów”. „Jak ich przekonać do zakupu, aby nie poczuli, że jestem natrętna”.

Zabijająca Twoje przychody myśl #3: „Wszystkie pasjobiznesmenki, które świetnie zarabiają, miały pieniądze na zainwestowanie w drogie programy i kursy online za granicą. Ja nie mam na koncie takich pieniędzy”.

Zabijająca Twoje przychody myśl #4: „Nie jestem sprzedawcą.” „Nie umiem sprzedawać”. „Żeby sprzedawać, trzeba mieć naturalne predyspozycje, a ja lubię tworzyć i pomagać”.

Zabijająca Twoje przychody myśl #5: „Mam miękkie serce, nie umiem żądać pieniędzy za coś, co sprawia mi tyle frajdy i nie wiąże się z ciężką pracą”.

Powiem Ci w sekrecie, że to nie Twoja wina!

Żyjemy w społeczeństwie, w którym pewne życiowe prawdy – mocno zakorzenione – budują w nas konkretne skojarzenia. I nie można tych myśli bagatelizować i przestać słuchać róznych doradców.  Nie można zacisnąć zębów i robić swoje, bo wtedy nie poczujesz się spójna i autentyczna, a jeśli tak się nie poczujesz, to nawet wtedy, kiedy Twoje finansowe aspiracje zostaną zrealizowane, okupisz je ciężką pracą i poczuciem, że robisz coś wbrew sobie, przeciwko sobie.

Marketingowcy będą kazać Ci tworzyć skomplikowane tunele sprzedaży, dotarcia i pozyskiwania klientów. I co z tego, że je zrobisz jeśli nadal będziesz czuła się nie w porządku, a Twoi klienci „wyczuwają” Twój stan emocjonalny, Ty sama wiesz, jak się czujesz, a to finalnie przekłada się na Twoje wyniki finansowe i podejście do pieniędzy i sprzedaży.

Pasję można sprzedać w zgodzie z sobą i swoimi wartościami, w innym wypadku nic z tego nie wyjdzie na dłuższą metę, a Ty wciąż będziesz musiała poszukiwać cudownych recept u kolejnych marketerów i wciąż i wciąż zostawiać i nich pieniądze i właśnie na tym im zależy!

DLACZEGO AKURAT JA MOGĘ CI POMÓC

20160911_010224_000Nazywam się Justyna Kwiatkowska i pomagam pasjobiznesmenkom generować coraz wyższe dochody bez poczucia wstydu.

Ponadto jestem matką dwóch synów, żoną jednego faceta, kobietą, której trudno usiedzieć w jednym miejscu. Mam wiele marzeń i w ciągu ostatniego roku zrealizowałam jedno z nich – przekształciłam swój pasjobiznes w działaność online, aby nie być uzależnioną od jednego miejsca zamieszkania, a nad móc poamgać pasjobiznesmenkom.

Większość dotychczasowego życia pracowałam w szklanych biurowcach bez możliwości otwierania okien, nosiłam buty na obcasach i marynarki do tego czasu, aż moje serce szybciej zabiło, a oczy szerzej się otworzyły.

I nadszedł ten dzień, w którym bez większego przygotowania otworzyłam swój pasjobzines. Sporo pracowałam, jeździłam i prowadziłam mnóstwo warsztatów. Zawsze towarzyszyła mi czerwona walizka, w której zgromadziłam wszystkie materiały. Pierwszy raz w życiu czułam ogromną satysfakcję, niewyobrażalne szczęście i pierwszy raz pracowałam z pasją.

Niestety, około rok od tego momentu spojrzałam prawdzie w oczy. Pracowałam ciężko i długo, uczestniczki moich warsztatów wprost wyfruwały na nowych skrzydłach z sali, a ja stałam z pustym portfelem.

Nie zarabiałam na koszty, na nic.

„Na pasji się nie zarobi. Biznes nie jest dla mnie. Ludzie nigdy mi nie zapłacą za to, co daję” – krzyczałam sfrustrowana w duchu.

Czy zdajesz sobie sprawę jak szybko, jak ze stanu miłości można wpaść w nienawiść?

Jednak jestem uparta.

Obliczyłam wszystko, dokonałam analiz (na szczęście z logiką było nie najgorzej) i postanowiłam nauczyć się sprzedaży i popracować rzetelnie ze swoimi blokadami

Mnóstwo szkoleń, książek, spotkań, ale coś kompletnie mi nie grało w tym tradycyjnym podejściu do sprzedaży. Ja nawet wstydziłam się powiedzieć, że idę na szkolenie ze sprzedaży!

Dlaczego? Bo sprzedaż tradycyjna to wciskanie, manipulacje, stawianie klienta pod murem, bez wyboru, to tylko realizowanie targetów i uderzanie do klientów. Masakra!

Kłóciło się to z moimi wartościami. Nigdy nie mogłabym tak się zachowywać. To nie ja.

I pewnego dnia, kiedy jechałam w tramwaju, przyszła do mnie myśl, że w tej całej cholernej sprzedaży brakuje empatii, empatii do siebie samego i do potencjalnego klienta.

Od tamtego momentu zbudowałam swój własny model sprzedaży empatycznej, który uchronił mnie przed powrotem na etat, który daje mi comiesięczne i dobre wynagrodzenie, z którego też czerpią moje klientki.

Jeśli stawiasz na pasjobiznes, to tylko w parze z empatyczną sprzedażą.

Oficialnie jestem pasjoprzedsiębiorcą, coachem i trenerem, a za chwilę autorem i chętnie pomagam innym pasjobiznesmenko zarabiać na tym, co kochają.

Twoje życie i Twój pasjobiznes mogą przeżyć gruntowną transformację, na dobre!

Tak to może wyglądać u Ciebie: strategicznie określona grupa docelowa, oferta doprecyzowana, wyceniona w oparciu o twarde dane, a nie emocje.

Tak to może wyglądać u Ciebie: Potrafisz docierać do klientów nawet w nocy o północy, umiesz z nimi rozmawiać i przygotowywać rozwiązania, które nie będą dla nich obojętne.

Tak to może wyglądać u Ciebie: Umiesz prowadzić negocjacje w poszanowaniu siebie samej i do klienta, znając wartość swojej oferty.

Tak to może wyglądać u Ciebie: Wiesz dokładnie, co robić, kiedy klient naciska, aby obniżyć dla niego cenę, a jednocześnie zależy Ci na tym kliencie, ale nie chcesz schodzić z ceny.

Tak to może wyglądać u Ciebie: Autentyczna pasjobiznesmenka z gronem lojalnych i płacących klientów, której przychody ze sprzedaży są coraz wyższe i wyższe.

Tak to może wyglądać u Ciebie: Wyjeżdżasz na wakacje 2 razy w roku ze spokojem i przyjemnością, nie martwiąc się o brak klientów bo wiesz, że zawsze ich znajdziesz, a ci, których masz obecnie z tęsknotą na Ciebie czekają.

Tak to może wyglądać u Ciebie: Masz czas na to, co kochasz robić, na swoją pasję, na swoje dzieci, żyjesz w równowadze pomiędzy pracą a życiem osobistym i świetnie zarabiasz.

Tak to może wyglądać u Ciebie: Wiesz dokładnie, co i kiedy robić, jak się zachować i co powiedzieć, aby było to w zgodzie z Tobą i gwarantowało Ci coraz wyższe przychody.

3

Dzieli Cię jedynie 6 tygodni od tego, abyś mogła empatycznie sprzedawać swoją ofertę, sprawiając, że klienci z entuzjazmem będę od Ciebie kupować.

WIĘCEJ KORZYŚCI, PRZYCHODÓW, WOLNOŚCI I ŁATWOŚCI W SPRZEDAŻY WŁASNYCH USŁUG BĄDŹ PRODUKTÓW NA ZAMÓWIENIE

TYDZIEŃ PIERWSZY: Zbuduj fundamenty sprzedaży empatycznej

1modse

Poznasz skuteczną technikę zawężania własnej grupy docelowej: Dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy by dotrzeć do idealnego klienta. Ze swoimi komunikatami zaczniesz trafiać w 10., dzięki temu klienci sami będą się do Ciebie zgłaszali za jakiś czas.

Sprawdzisz i potwierdzisz słuszność biznesową własnej oferty na danym rynku. Dzięki temu będziesz miała pewność, że Twoja pomoc jest potrzebna na rynku, zweryfikujesz potrzebę i doprecyzujesz ofertę.

Wykreujesz unikalny „magnes na klienta”, dla swojego biznesu i oferty. Dzięki temu już po jednym zdaniu zobaczysz na własne oczy, kto jest Twoim klientem w tłumie, a kto nie. Wykorzystasz do tego generator, który stworzyłam dla Ciebie, a „magnes” będziesz mogła skutecznie wykorzystać na stronie www, w ofercie, podczas wystąpień i wszędzie tam, gdzie zechcesz go wykorzystać. Da Ci to absolutną pewność, że wszyscy, którzy go zobaczą lub usłyszą, a którzy są z Twojej grupy docelowej, od razu zwrócą uwagę na Twoją ofertę.

Stworzysz strategię rozwoju sprzedaży dla własnej oferty. Do własnej intuicji dołączysz twarde dane, dzięki czemu będziesz wiedziała, co, ile, w jakim czasie. Dzięki temu zyskasz precyzyjność, dokładność, a plan od razu będziesz mogła nanieść na kalendarz, aby wyeliminować „marnotrawienie” i skupić się na tym, co ważne, jednocześnie pilnując równowagi życiowej.

TYDZIEŃ DRUGI: 6 skutecznych sposobów na pozyskiwanie klientów (online & offline)

2modse

Poznasz 6 kompletnych strategii na pozyskiwanie klientów: Byś w każdej sytuacji biznesowej wiedziała, co masz robić, a żadna okazja nie przeszła Ci koło nosa.

Będziesz umiała pozyskiwać klientów w takich sytuacjach:

  • podczas targów, wydarzeń
  • podczas własnych bezpłatnych wydarzeń np. szkoleń otwartych czy webinarów (nawet jeśli w Twojej ofercie są produkty na zamówienie)
  • na stronie WWW
  • podczas występowania na konferencjach
  • podczas umawiania spotkań telefonicznych
  • z działalności na Facebooku, w tym z płatnych reklam

TYDZIEŃ TRZECI: Przygotowanie oferty, która sprzedaje

3modse

Dowiesz się wreszcie, jak zadawać pytania klientom, aby otrzymać prawdziwe informacje. Otrzymasz ode mnie zestaw kluczowych pytań, które trzeba zadać potencjalnym klientom na spotkaniu biznesowym lub przed przygotowaniem oferty w ogóle. Dzięki temu Twoja oferta będzie świetnie dopasowana do potrzeb konkretnego segmentu klienta, którego zdecydujesz się obsługiwać. To świetna analiza potrzeb jest fundamentem świetnych wyników finansowych – Twoich zysków.

Nauczysz się badać potrzeby klientów online i offline. Aby Twoi klienci mogli odczuć ulgę, że jesteś. Jest to kluczowa umiejętność podczas spotkań biznesowych, która pomoże Ci przygotować spersonalizowaną ofertą, oraz ważny etap procesu, umożliwiający trafienie ze swoimi usługami do konkretnych klientów, któych nie znasz i z którymi nie możesz porozmawiać w cztery oczy.

Stworzysz idealny opis oferty, która sprzedaje. Bo będzie stworzona w specyficzny sposób dla bardzo konkretnej grupy osób, bo trafi w sedno, a klienci będę bardzo chcieli z niej skorzystać.

TYDZIEŃ CZWARTY: Rozmowy o pieniądzach, wycenianie, negocjacje empatyczne

rozpiska-modulow-se_last1000

Po prawidłowo zrobionej analizie potrzeb możesz śmiało przejść do sporządzenia i przedstawienia oferty, czy to podczas bezpośredniego spotkania z klietem, czy na stronie www, ALE zaprezentować ofertę też trzeba umieć.

Dowiesz się, jak tworzyć ofertę i pokazywać jej głęboki sens. W tym celu opanujesz nowe umiejętności, jak chociażby język korzyści i strukturę oferty, w której prowadzisz klienta za rękę, tak jakbyś pokazywała mu wymarzony dom, stopniowo budując emocje i zaczynając od przestronnego przedpokoju, a kończąc na tarasie z widokiem na morze.

Będziesz umiała szybko stworzyć ofertę dedykowaną dla konkretnej grupy osób lub dla konkretnego klienta biznesowego. Dzięki temu dosyć szybko będziesz mogła realizować transakcje i skupić swoją uwagę na tym, co kochasz robić (a zapewne sprzedaż jeszcze tym nie jest).

Dowiesz się, czym są empatyczne negocjacje. Dzięki temu to Ty będziesz prowadziła rozmowę o pieniądzach z klientem i ze spokojem będziesz negocjowała cenę i warunki współpracy, a klienci jeszcze bardziej zachwycą się Twoją ofertą.

W tym module krok po kroku przejdziesz od stworzenia oferty, zaprezentowania jej offline i online oraz negocjacji z klientem (jeśli zachodzi taka potrzeba).

TYDZIEŃ PIĄTY: SZTUKA EMPATYCZNEGO ZAMYKANIA SPRZEDAŻY Z KLASĄ I EMPATIĄ (OFFLINE & ONLINE)

5modse

Zamykanie sprzedaży to nic innego jak zakontraktowanie współpracy, czyli klient kupił Twój produkt lub usługę, na Twoim koncie są pieniądze, a Ty jesteś gotowa do przejścia w fazę obsługi klienta.

Dowiesz się, jak dojść do tego etapu, aby potencjalny zainteresowany stał się twoim klientem. Zobaczysz krok po kroku jak prowadzić klienta w tym procesie.

Dowiesz się, dlaczego większość rozmów nie dochodzi do skutku w postaci sprzedaży i jak temu zaradzić. Sprawdzisz, co działa, a co nie.

Dowiesz się, jak udoskonalić swój własny proces sprzedaży lub go stworzysz, aby coraz większy odsetek rozmów, negocjacji kończył się Twoim sukcesem (i klienta).

Zamykanie sprzedaży to sztuka, której doświadczasz, jeśli poprowadziłaś proces zgodnie z tę sztuką i empatią.

TYDZIEŃ SZÓSTY: Zaawansowane i empatyczne negocjacje i rozmowy z „trudnym” klientem.

6modse

Poznasz różne typu klintów i ich sposoby zakupu. Dzięki temu będziesz mogła lepiej dostosować swoje działania i trafić ze swoją ofertą w różne typy osobowości.

Będziesz umiała zaplanować cały proces tak, by każdy typ osobowości klienta, z którym chcesz współpracować, znalazł dla siebie najlepszą opcję. Dzięki temu w gronie Twoich klientów znajdą się pożądane osoby.

Dowiesz się, jak pracować „z trudnym klientem”. Na co możesz się zgadzać, a na co nie. Dzięki temu zyskasz jeszcze większy szacunek w oczach klientów, ale i w swoich samych, a zatem Twoje poczucie własnej wartości ulokuje się na wyższej pozycji.

Pokażę Ci, jak prowadzić trudne rozmowy z klientami na etapie negcjacji. Byś miała pewność, że jesteś gotowa na każdą ewentualność.

Wszystkie moduły kursu są umieszczone na platformie online, do której masz dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Materiały w formie audio i ćwiczeń PDF są do pobrania na Twój komputer i możesz z nich korzystać kiedy chcesz i jak chcesz. Dodatkowo spotykamy się w naszej tajnej grupie na Facebooku, w której otrzymasz moje wsparcie i odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie tylko będziesz miała, związane z tematem programu i jego modułami. Kurs startuje 24 października 2016 roku.

SPOKOJNY PORANEK, JASNOŚĆ DZIAŁAŃ, PIENIĄDZE NA KONCIE, SZTAB UŚMIECHNIĘTYCH KLIENTÓW, RADOSNA TY

Wyobraź sobie, że jest wczesny i rześki poranek, popijasz kawę i zaglądasz w swój kalendarz. Masz dziś zaplanowane 3 spotkania z potencjalnymi klientami i spotkania z 2 klientami. Na lunch umówiłaś się z koleżanką, bo dawno się nie widziałyście, a potem możesz spokojnie odebrać dziecko z przedszkola.

Do wyjścia na spotkanie masz jeszcze pół godziny, możesz jeszcze sprawdzić swoją pocztę. Otwierasz Outlook i widzisz kilka nowych zamówień. Uśmiechasz się i jesteś wdzięczna, że jakiś czas temu postanowiłaś zmienić „drogę” klienta z Internetu, aby finalnie w specyficznym układzie pokazać mu rozwiązanie. Odhaczasz w systemie zamówienie i faktura jest wysyłana do klienta jednym kliknięciem.

Czujesz się usatysfakcjonowana, kiedy jedziesz na spotkanie, już dawno po porannym szczycie, więc szybko dojeżdżasz na miejsce, Twój potencjalny klient już czeka.

Kubek herbaty, kartka papieru i notujesz ważne odpowiedzi klienta, które są dla Ciebie drogowskazem do oferty. Dopytujesz, śmiejecie się z zasłyszanych historii i na do widzenia umawiacie się na podpisanie umowy.

Wieczorem wchodzisz na swoje konto by zrobić kilka przelewów i czujesz dumę i satysfakcję na widok tej kwoty.

Teraz już to wszystko jest proste dla Ciebie, wiesz co, robisz, o co masz pytać, o czym mówić. Przychodzi Ci to łatwo, czujesz spokój i masz zadowolonych klientów, jasny rozwój dalszy firmy, czas dla siebie i najbliższych. Weszłaś na kolejny poziom rozwoju firmy. Teraz szykujesz się do kolejnego etapu, bo możesz spokojnie zatrudnić wspierający Cię zespół.

A jutro robisz sobie wolne, bo możesz!

TO JEDYNY PROGRAM NA RYNKU, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ WSZYSTKO TO, CO POTRZEBNE, ABY SPRZEDAWAĆ Z SERCEM I EMPATIĄ SWOJĄ PRACĘ OPARTĄ NA PASJI

Dostęp do wszystkich modułów programu "Sprzedaż empatyczna dla pasjobiznesmenek"

i

Dostęp do wszystkich prezentacji, zeszytów ćwiczeń, plików PDF, które możesz pobrać NA ZAWSZE , aby skorzystaćna swój komputer i korzystać z nich wszędzie

Dostęp do wszystkich sesji pytań i odpowiedzi, w których nagram moje odpowiedzi dla uczestniczek programu

w

Dostęp do ekskluzywnej społeczności na Facebooku, w której znajdziesz wsparcie, potencjalne partnerki biznesowe, klientki inne pasjobiznesmenki oraz odpowiedzi, podpowiedzi i mnóstwo inspiracji

Nagrania wideo, które udostępniam w ramach kursu, będziesz mogła pobrać w formie audio/podcastów na swój komputer/telefon i odsłuchiwać je wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Dostęp do wszystkich materiałów przez 12 miesięcy (i tak większość pobierzesz na swój komputer)

Liczne wartościowe niespodzianki w trakcie.

WYBIERZ NAJBARDZIEJ KORZYSTNĄ OPCJĘ DLA SIEBIE,

STARTUJEMY 24 PAŹDZIERNIKA 2016 R.

Dołączyć do programu możesz jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dostęp do całego programu w płatności ratalnej

Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której jestem bardzo aktywna

3 płatności po 397 zł

Wybierając tę opcję, dostęp do swoich bonusów otrzymasz po opłaceniu 3-ciej, ostatniej płatności

Dostęp do całego programu w płatności jednorazowej

Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której jestem bardzo aktywna

jednorazowa płatność 997 zł

A JEŚLI BĘDZIESZ NIEZADOWOLONA?

DAJĘ CI 30 – DNIOWĄ GWARANCJĘ ZWROTU PIENIĘDZY

ZALEŻY MI NA EFEKTACH MOICH KLIENTÓW

Jeśli w ciągu 30 dni trwania kursu będziesz aktywnie brała w nim udział, obejrzysz wszystkie nagrania, odłuchasz audio, wykonasz ćwiczenia i NIC nie wniesie to do Twojego biznesu – zwrócę Ci pieniądze, które zapłaciłaś za kurs.

ZADAJESZ SOBIE TERAZ TE PYTANIA?

Pytanie. Sprzedaję produkty na zamówienie, które wytwarzam własnoręcznie. Czy ten program jest dla mnie?

Odpowiedź. Tak. Ten program jest dedykowany pasjobiznesmenkom, które dosyć często sprzedają podczas rozmów z klientem, potrzebują poznać pewnych danych, by móc stworzyć spersonalizowany produkt. Program nie jest dedykowany oobom, które sprzedają masowo przez internet, tylko takim, których biznes opiera się w dużej mierze na relacjach z klientami.

Pytanie. Jestem coachem, czy skorzystam na programie?

Odpowiedź. Aboslutnie TAK. Pokażę Ci jak rozmawiać z potencjalnym klientem, jak przygotować ofertę, by znalazła odzwierciedlenie w chęci skorzystania przez klienta. Do tego nauczysz się pozyskiwać potencjalnych klientów różnymi sposobami, a w między czasie pomyślisz o dochodzie pasywnym.

Pytanie. Jak długo trwa kurs?

Odpowiedź. Kurs trwa 6 tygodni, startujemy 24 października. Każdy moduł kursu (sześć) będzie udostępniany na platformie w każdy poniedziałek.

Pytanie. Jak wygląda kurs?

Odpowiedź. Kurs i wszystkie jego moduły, materiały, video jest zgromadzony w jednym miejscu na platformie kursowej, do której otrzymujesz dostęp (login plus hasło) zaraz po zakupie. Logować się do platformy możesz z każdego miejsca i z każdego urządzenia i jest to o wiele bardziej wygodna forma niż posiadanie wszystkiego w skrzynce mailowej. Materiały zawarte w kursie (oprócz video – zamiast możesz pobrać audio z nagrania i móc odsłuchiwać kiedy chcesz) możesz pobierać na swoje urządzenia.

Pytanie. Jak długo mam dostęp do kursu?

Odpowiedź. Masz 12 miesięcy od startu kursu, czyli do 23.10.2017 roku. Jednocześnie wszystkie materiały masz pobrane na swoim komputerze.

Pytanie. Czy muszę mieć konto na Facebooku?

Odpowiedź. Nie, nie jest konieczne. Pod każdą lekcją kursu znajdziesz przestrzeń na dodawanie własnych odpowiedzi, komentowanie. W trakcie kursu będę rozsyłała prośby o pytania i po zebraniu wszystkich przygotuję nagrania z odpowiedziami, które znajdziesz potem również na platformie. Zatem nie musisz mieć konta na Facebooku, ale jeśli masz, zaproszę Cię do naszej ekskluzywnej grupy.

Pytanie. Jak otrzymam fakturę za zakup?

Odpowiedź.W trakcie realizacji zamówienia podaj swoje dane firmowe do faktury, a po zakupie faktura zostanie OD RAZU wysłana mailem do Ciebie. Będziesz mogła ją pobrać i zapisać w swoich dokumentach.

Pytanie. Kiedy będzie kolejn edycja?

Odpowiedź. Obecna edycja rozpoczyna się 24 października, to druga edycja kursu. Kolejna będzie miała miejsce dopiero w 2017 roku.

PASJOBIZNESMENKI, KTÓRE MI ZAUFAŁY, CZERPIĄ JUŻ SWOJE PROFITY W POSTACI SATYSFAKCJI I PIENIĘDZY

(…) Kurs się skończył, zdobyta wiedza ułożyła mi się w głowie, a ja zaczęłam przeglądać zgromadzone notatki. I znalazłam wśród nich taki manifest, z datą 2.10.2015: Od dzisiaj zmieniamswoje życie finansowe i ulepszamrelację ze swoimi pieniędzmi.

To było trzy miesiące i 17 tysięcy złotych temu. Cuda? Nie!

Po pierwsze: Zdałam sobie sprawę, ile pieniędzy marnowałam. Ile przeciekło mi między palcami na głupoty.

Po drugie: Dzięki radom Justyny zdobyłam wielu nowych klientów, poczyniłam mądre posunięcia marketingowe i inwestycje.

Czy warto? Tak, zdecydowanie, jak najbardziej, warto!”

Anula Gruszczyńska

Autorka książki, doradca, www.wilczoglodna.pl

Sprzedaż empatyczna dla pasjobiznesów, to kompleksowy kurs o tym jak sprzedawać z sercem. Justyna zawarła w nim narzędzia, które są wręcz do tego niezbędne. Już po 1-szym module kursu różnica była taka, że w przeciągu miesiąca ok 90 % zainteresowanych osób zdecydowało się skorzystać z mojej pomocy, wcześniej może 30 %. Stało się tak, bo tego pottzebowały i chciały, a nie dlatego, że ich do czegokolwiek przekonywałam. To kurs bogaty w bardzo praktyczną wiedzę, opartą na doświadczeniu. Dla mnie była to inwestycja warta wydatku.

Sylwia Latała

Doradca spokojnego snu dziecka, www.spokojnysendziecka.pl

Dzięki jednemu z webinarów natrafiłam na kurs o zarabianiu na swoim pasjo-biznesie u Justyny. Miałam jednak wątpliwości, czy faktycznie, dzięki temu kursowi zdobędę klientów? Czy wiedza zdobyta na kursie pozwoli mi zarabiać pieniądze na mojej pasji? Zarabiać – ale żeby jeszcze się z tego utrzymać?!
Myślałam, że coś wiem o prowadzeniu firmy, od kilku lat mam restaurację. Kurs jednak dał mi zupełnie nową wiedzę, świeże spojrzenie, a to co już wiedziałam usystematyzował. Dowiedziałam się co to jest sprzedaż empatyczna, na czym polega dawanie wartości, a nie wciskanie produktów. Zupełnie inaczej patrzę teraz na sprzedawanie, ale również na zarabianie.
 Buduję teraz swój biznes i coraz śmielej działam. Co najważniejsze – kurs pomógł mi budować najważniejsze czyli fundament i serce firmy, które pozwalają mi działać efektywnie.

Ala WIlczyńska

House Coach, www.house-coach.pl

Przed mentoringiem u Justyny myślałam, że znam swoje klientki, że są takie jak ja, nic bardziej mylnego. Pewnie w jakimś stopniu są do mnie podobne, ale nie w 100%. Poznałam je bardziej.

Justyna jest konkretna i to mi się w pracy z nią podoba. Działa szybko i skutecznie. Mówi, że nie daje kopniaków do działania, ale już samo pokazanie, co mam zrobić jest dla mnie takim kopniakiem i chce mi się to robić, bo wtedy nie jest to trudne.

Plusem mentoringu były spotkania online, bo mogłam uczestniczyć w nich z każdego miejsca,  w którym aktualnie przebywałam, grupa na fb i również obecność tam Justyny dawały wsparcie.

Moja wiedza o sprzedaży była początkująca, dlatego warto uczyć się od najlepszych, ja wybrałam Justynę. Znaczenie miało też to, iż Justyna również działa online i to skutecznie. Uczę się z dalej… z Justyną. Dziękuję 🙂

Fakty – wyniki z dwóch miesięcy pracy 🙂

1.       Liczba subskrybentek Newslettera – wzrosła 4-krotnie

2.       Powstał ebook, którego sprzedaż wynosi kilkadziesiąt sztuk

3.       Sprzedaż programu online – w ciągu 2dni sprzedałam więcej niż w pierwszej
edycji mojego programu 🙂

4.       Poprawiona strona www

5.       Reklama na FB – wiem, co to zimny trafik 🙂

Alicja Firlej

www.otworzsienamilosc.pl

Po kursie Sprzedaż Empatyczna otworzyłam się na dodatkowe źródła przychodów. Jeszcze w trakcie udziału w kursie Justyny, ruszyłam z moim własnym kursem online, z czego jestem bardzo dumna ? Justyna świetnie zna się na tym, co robi, daje nieocenione wsparcie. Serdecznie polecam kursy online Justyny wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje finanse.

Kamila Malanowicz

Coach, www.coach4u.pl

(…) Materiały przygotowane fantastycznie. Porcja konkretnych informacji, gotowych do zastosowania od razu. Mnóstwo wsparcia ze strony Justyny + pozostałych uczestniczek

Co zyskałam: poznałam lepiej mojego klienta, przestałam się go obawiać i zaczęłam darzyć sympatią; nauczyłam się, jak rozmawiać z klientem, jak badać jego potrzeby i opracowywać ofertę odpowiadającą na jego potrzeby; zdobyłam się na ten kolejny krok i zaczęłam umawiać się na spotkania z klientami i sprzedawać. Justyna nauczyła mnie myśleć o relacji z klientem jak o przygodzie, której nie mogę się doczekać!”

Sylwia Dąbrowska

Teacherka

DLACZEGO AKURAT TEN PROGRAM, A NIE INNY?

TO CZAS NA DECYZJĘ, KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU DOPIERO W KOLEJNYM ROKU

Dostęp do całego programu

6 modułów video + mp3 + zeszyty ćwiczeń + sesje pytań i odpowiedzi

i

Możliwość pobrania materiałów na swój komputer

pobierasz mp3 + PDF’y + zeszyty ćwiczeń

w

Cotygodniowe sesje pytań i odpowiedzi

Oprócz codziennego wsparcia na grupie co tydzień zbieram pytania i odpowiadam na wszystkie pytania na żywo

Dostęp do całego programu w płatności ratalnej

Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której jestem bardzo aktywna

3 płatności po 397 zł

Wybierając tę opcję, dostęp do swoich bonusów otrzymasz po opłaceniu 3-ciej, ostatniej płatności

Dostęp do całego programu w płatności jednorazowej

Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, na której jestem bardzo aktywna

jednorazowa płatność 997 zł

Jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości zadzwoń do mnie (tel. 604 584 264) lub napisz

(email: justyna@zadbanafinansowo.pl)